X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja a covid
Odpowiedz

Stymulacja a covid

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Justa01 Przyjaciółka
    Postów: 73 31

    Wysłany: 2 maja 2023, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    mieliśmy zaczynać stymulację do invitro, ale akurat złapałam po raz pierwszy covida. Dosyć mocno go przeszłam (gorączka 39 stopni, ból ciała, ból gardła, katar, kaszel). Klinika powiedziała, że przekładamy stymulację do momentu wyzdrowienia. Covid dosyć długo mnie trzymał, bo ponad dwa tygodnie. I tutaj moja wątpliwość czy zacząć stymulację z cyklem po covidzie czy dłużej czekać...Jeśli zaczniemy teraz to od dnia pozytywnego testu do punkcji miną prawie dwa miesiące.
    Czy któraś z Was miała taką sytuację? Ile czasu powinno minąć od zarażenia do rozpoczęcia stymulacji i punkcji? Klinika mówi, że wystarczy wyzdrowieć i można zaczynać, ale ja zaczęłam mieć wątpliwości czy ten covid nie wpłynął zbytnio na mój organizm...Czy któraś z Was miała stymulację po covidzie? jaki był rezultat?

  • Różowa_Pomarancza Autorytet
    Postów: 655 355

    Wysłany: 2 maja 2023, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po szczepieniu miałam 0 jajeczek, po 3-4miesiacach 4jajeczka, może być podobnie po covidzie. Jak masz czas i Ci się nie spieszy to ja bym odczekała, mnie gonił pesel i AMH po szczepieniu.

  • Justa01 Przyjaciółka
    Postów: 73 31

    Wysłany: 3 maja 2023, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowa_Pomarancza wrote:
    Ja po szczepieniu miałam 0 jajeczek, po 3-4miesiacach 4jajeczka, może być podobnie po covidzie. Jak masz czas i Ci się nie spieszy to ja bym odczekała, mnie gonił pesel i AMH po szczepieniu.

    Ojej to o czymś takim nie słyszałam :( U mnie też raczej czas jest ważny ponieważ mam endometriozę i torbiel na jajniku...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ