X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test owulacyjny- potrzebna porada...
Odpowiedz

Test owulacyjny- potrzebna porada...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, chciałabym zacząć stosować testy na owulację. Podpwoedzcie kiedy, jakie itp. Każda informacja ważna...

  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 11 listopada 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredku ja stosuje i wychodzą na + mam tez monitoringi w tych samych dniach co pozytywne testy i niestety nie pokrywają sie. Mam pco i pomimo tego ze test pozytywny to pecherzyka dominującego brak, owulacji brak...

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedz. Ja dopiero chcę zacząć z testami chociaż pragniemy dziecka juz od 1,5 roku. Od 4 tyg czekam na @ i czuje, że nadchodzi także to będzie dobry czas aby zacząć. Przed chwilą zamówiłam na allegro testy i czekam aż przyjdą :)

  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 11 listopada 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek wrote:
    Witam, chciałabym zacząć stosować testy na owulację. Podpwoedzcie kiedy, jakie itp. Każda informacja ważna...
    Fajnie by było jakbys udostepnila swój wykres. Ja osobiście polecam te testy z Allegro http://allegro.pl/testy-owulacyjne-owulacyjny-50szt-3-ciazowe-gratis-i4742333795.html Jest możliwość wybrania mniejszej ilości sztuk testów. Od kiedy należy testować zależne jest od dni Twojego cyklu. (informacja w podanym linku)

    I najważniejsze:
    - zakup pojemnik na mocz (apteka)
    - 2 godziny przed wykonaniem testu nie pic płynów (dotyczy to również zup)
    - kończysz testowanie, gdy jest pozytywny ( na teście pojawią się dwie TAKIE SAME kreski bądź gdy jedna jest ciemniejsza.)

    atdc6iyehd9qphks.png
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 11 listopada 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam tych samych testów co babelek

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) Wczoraj zamówiłam na Allegro własnie więc czekam aż przyjda i do dzieła :) hehe.
    Bąbelku- wykres udostępniam ale uprzedzam, że dopiero zaczęłam no i dopiero dziś jadę kupić termometr żemy mierzyc tempkę :)

  • bosa Autorytet
    Postów: 786 2725

    Wysłany: 13 listopada 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja używam tych z rossmanna , mam nadzieję,że działają ;)

    iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

  • bosa Autorytet
    Postów: 786 2725

    Wysłany: 16 listopada 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak jest promocja to 20,00 pln, ja nie kupowałam na allegro bo zawsze miałam nadzieję,że już mi nie będą potrzebne i jedno opakowanie z rossmanna wystarczy. I tak od kilku mscy ...

    iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ