X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test płodności afrodyta
Odpowiedz

Test płodności afrodyta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • julita25 Ekspertka
    Postów: 318 80

    Wysłany: 22 listopada 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do dziewczyn które go używały? Czy warto w niego inwestować??? Mam nie regularne cykle i na paskowe testy wydaje majątek.

    860ix1hphkehqfnu.png
    qq87ej28nhnmcvys.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 22 listopada 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś też się nad nim zastanawiałam, ale kiedy więcej zaczęłam czytać na jego temat zrezygnowałam. Moim zdaniem jest niedokładny, wystawia błędne diagnozy u niektórych osób, bywa też problematyczny w użyciu. Dużo bardziej ufam testom owulacyjnym, jak będę mogła się już starać chcę iść na monitoring, bo nic nie daje pewniejszego obrazu :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 23 listopada 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdzieś jest tu na owu temat o tym testerze. miałam go, ale nie okazał się pomocny. u mnie nie wychodziły paprotki. mimo wszystko dużo osób go poleca. może więc jeśli testy owu ci wychodzą to i tam będziesz coś widzieć. decyzja należy do ciebie ;)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ten test kompletnie się nie sprawdził. Bardzo trudno odczytać wynik.
    Nie polecam...

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 23 listopada 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam go od jakis dwóch lat. I ani razu nie dał obrazu paproci. Pokazuje jakby owulacji wogole nie było. Teraz to moze juz nie działa po takim czasie. Ale od początku mi pokazywał taki sam obraz w każdym dniu cyklu.

  • Inkaa Znajoma
    Postów: 18 15

    Wysłany: 23 listopada 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie polecam .... nic mi nie pokazywał, moim zdaniem strata pieniędzy. :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ