Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Transfer ivt doświadczenia
Odpowiedz

Transfer ivt doświadczenia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jasminaxx Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 9 lipca, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem po transferze zarodka 3bb. Czekam na wykonanie testu i wyników z krwi.
    Po jakim czasie robilyście test ? Czy miałyście dolegliwości wskazujące na zbliżającą się miesiączkę a mimo to była ciąża ?
    Podzielcie się proszę doświadczeniami bo zwariuję 🤯

  • alittle Autorytet
    Postów: 3095 5693

    Wysłany: 9 lipca, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytaj sobie tutaj

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/ivf-lipiec-24,30609,1.html

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, cytokiny, CD56, PAI-1 homo, usunięty jajowód
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    05.2021 - laparoskopia, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histeroskopia, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparoskopia, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban - beta 10dpt < 5mlU/ml
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton, magne b6 forte - beta 8dpt 0,68 mIU/ml
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton, magne b6 forte - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN nospa, magne b6 forte - beta 10dpt < 5mlU/ml
    08.2024 histeroskopia
    🙏 09-10.2024 FET

    Zostały 4 ❄️
  • Kzz Autorytet
    Postów: 693 256

    Wysłany: 12 lipca, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! Ja robiłam betę 9 dpt 5 dniowego zarodka. Obajwy wszystkie jak na okres 7 dpt juz wyłam że się nie udało były dość silne bóle brzucha plus plamienie i ból piersi . Bole brzucha były codziennie dość długo.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ