Forum Starając się z pomocą medyczną TSH- skoki- co teraz?
Odpowiedz

TSH- skoki- co teraz?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • liri Ekspertka

Wysłany: 19 marca 2013, 15:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey dziewczyny...2 tygodnie temu zostałam skierowana na badania hormonalne...i TSH miałam 5,2...od razu skierowanie do endo...i zrobilam jeszcze raz badania w sobote teraz i wyszlo mi tsk 1,7... nie wiem co myslec i robic.... do gin dzwonilam..stwierdzila ze ona by poszła do endo..kurcze...znacie dobrego endo na slasku?dostalam namiar do dr zemczak z zabrza...ale opinie na necie ma srednie:(

nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • liri Ekspertka

Wysłany: 21 marca 2013, 21:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny..co sadzicie o tym skoku tsh?

nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 marca 2013, 20:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    może powtórz jeszcze raz badanie.może to jakaś pomyłka bo to rzeczywiście bardzo dziwne.pozdrawiam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.