Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 17 marca 2024, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Dokładnie nie jest najgorzej ✊ warzywo sobie dorzucę i jest git. Tu chyba nie ma cukrzycowej diety 🤭 ale jak kiedyś byłam na takiej patologii 3 stopień referencyjnosci to zawsze musiałam mówić cukrzycowa i dostawałam inny chleb, obiady też często inne miałam, jak był jogurt to miałam np naturalny a nie owocowy, kefir np truskawkowy lali z innego kubelka bo bez cukru, serek homogenizoeany dziewczyny waniliowy miały a ja naturalny.
    Ale warzywa też swoje, bo na zbawienie było, ale głodna nie byłam nic innego swojego nie musiałam mieć.

    Kroplokwki były z exacyl, trzy dostałam i mimo braku skurczy pierwszej nocy jeszcze nospe dorzucili. Teraz same tabletki cyclonamine i wszystkie moje leki biorę.
    Ja jak leżałam to trafiłam na remont kuchni i był jakiś okropny katering 🙈 jedyne, ci było zjadliwe z tego co dawało to ten chleb 🤣


    Izuś, bardzo się cieszę, że 🩸już prawie nie widać. Napędziło stracha 🙈 Ale widać, że młody po mamusi silny gość 💪

    izabelka90, MarKaro lubią tę wiadomość

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 17 marca 2024, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    Ja jak leżałam to trafiłam na remont kuchni i był jakiś okropny katering 🙈 jedyne, ci było zjadliwe z tego co dawało to ten chleb 🤣


    Izuś, bardzo się cieszę, że 🩸już prawie nie widać. Napędziło stracha 🙈 Ale widać, że młody po mamusi silny gość 💪
    No nieźle , tutaj chyba jedzenie przyjeżdża, nie ma szpitalnej kuchni a tam jak kiedyś byłam to nie wiem jak było, ale to zależy jak szpital zainwestuje pieniądze w nasze szpitalne jedzenie, bo rzeczywiście bywa z tym różnie niestety i na 4 kawałki chleba dostaniesz dwa plastry szynki i kleks margaryny, żeby jeszcze Ci dali te 4 kawałki to kolejna sprawa a jak jest biały dmuchaniec to jak tym się najeść 🤭 a masło w marzeniach.

    MarKaro lubi tę wiadomość

  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 17 marca 2024, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsza to była ta "wędlinka" do śniadania i kolacji. Aż ciężko było na to patrzeć. 🤣🙈

    Kasiek789, MarKaro lubią tę wiadomość

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 17 marca 2024, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Dokładnie fajnie sobie przed/ po wizycie sprawdzić wtedy nie będzie swirowania bo USG pokaże, że wszystko dobrze jest💓, także zamawiaj co dojdzie Ci na czas 🙏

    Ja nadal czasem sprawdzam detektorem, jak nie czuję dłużej ruchów (jak wczoraj np, cały dzień chodziłam i chyba ja to uspało porządnie). Wróciłam do domu, tętno w sekundę znalazłam, 5 sekund posłuchałam i od razu spokój w głowie. A ze swoim nie ma opcji pomylić bo ja mam swoje tętno b niskie - ok 60. Zresztą jak na USG ja nic a nic a nie widzę i lekarz musi mi wszystko objaśniać, to słuch mam chyba lepszy i „na oko” dobrze bpm szacuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2024, 12:34

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 17 marca 2024, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    Najgorsza to była ta "wędlinka" do śniadania i kolacji. Aż ciężko było na to patrzeć. 🤣🙈
    Czyżby wedlinka z mom-u 😅

    Będziesz w tym szpitalu rodzić czy innym?

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 17 marca 2024, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek789 wrote:
    Ja nadal czasem sprawdzam detektorem, jak nie czuję dłużej ruchów (jak wczoraj np, cały dzień chodziłam i chyba ja to uspało porządnie). Wróciłam do domu, tętno w sekundę znalazłam, 5 sekund posłuchałam i od razu spokój w głowie. A ze swoim nie ma opcji pomylić bo ja mam swoje tętno b niskie - ok 60. Zresztą jak na USG ja nic a nic a nie widzę i lekarz musi mi wszystko objaśniać, to słuch mam chyba lepszy i „na oko” dobrze bom szacuje.
    To prawda tego nie da się pomylić 🙏
    Kasiunia jak mój szanowny zacznie łapać tętno to też do końca ze mną będzie. Również mam na przedniej ścianie to łożysko i wiem, ze z ruchami to słabo będzie na początku a jak jeszcze wody wywalą w górna granicę to w ogóle 🤭

    W ogóle to miłe posłuchać sobie ten dzwoneczek 🥺💓

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2024, 12:21

    MarKaro lubi tę wiadomość

  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 17 marca 2024, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Czyżby wedlinka z mom-u 😅

    Będziesz w tym szpitalu rodzić czy innym?
    W tym. Tam miałam histero jeszcze przed ciążą właśnie. Ale kuchnia jest już wyremontowana, moja mama tam pracuje to obiadki podobno super teraz 😁 wtedy tak się trafiło.



    I wiecie co... Sprzedałam detektor! 🙈
    Jak mi się dzidka mniej rusza, bo ma taki dzień to kładę się... Zapuszczam Krzysztofa Krawczyka i zaczyna tańczyć 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2024, 12:29

    izabelka90, monester, Mati W., MarKaro, Kasiek789, gosinka lubią tę wiadomość

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 17 marca 2024, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    W tym. Tam miałam histero jeszcze przed ciążą właśnie. Ale kuchnia jest już wyremontowana, moja mama tam pracuje to obiadki podobno super teraz 😁 wtedy tak się trafiło.



    I wiecie co... Sprzedałam detektor! 🙈
    Jak mi się dzidka mniej rusza, bo ma taki dzień to kładę się... Zapuszczam Krzysztofa Krawczyka i zaczyna tańczyć 🤣
    Uffff to całe szczęście, bo chciałam Ci pisać, że osoba walizka jedzenia w razie co 🤪

    Kessa lubi tę wiadomość

  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 17 marca 2024, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    To prawda tego nie da się pomylić 🙏
    Kasiunia jak mój szanowny zacznie łapać tętno to też do końca ze mną będzie. Również mam na przedniej ścianie to łożysko i wiem, ze z ruchami to słabo będzie na początku a jak jeszcze wody wywalą w górna granicę to w ogóle 🤭

    W ogóle to miłe posłuchać sobie ten dzwoneczek 🥺💓

    Otóż to. Ja mam dodatkowo mięśniaka na przedniej ścianie takiego 5 cm więc musi się naprawdę porządnie tłuc, abym dobrze ruchy czuła. Chociaż jak ma czkawkę (głowa przy pępku) to elegancko pulsuje ;-)

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 17 marca 2024, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek789 wrote:
    Otóż to. Ja mam dodatkowo mięśniaka na przedniej ścianie takiego 5 cm więc musi się naprawdę porządnie tłuc, abym dobrze ruchy czuła. Chociaż jak ma czkawkę (głowa przy pępku) to elegancko pulsuje ;-)
    To jeszcze dodatkową bariera izolująca jest i jak tu spokojną być...

  • MarKaro Przyjaciółka
    Postów: 71 32

    Wysłany: 17 marca 2024, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a kiedy to już te ubranka prac najlepiej? Żeby tak wszystko było na świeżo, ale nie na ostatnią chwilę też ?

    💙 20.06.2024r.
  • MarKaro Przyjaciółka
    Postów: 71 32

    Wysłany: 17 marca 2024, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa i jeszcze miałam pytać. Staniki do karmienia - skąd najlepiej je kupić?
    Powiedzmy, że trzeba mi 85c, nie będę zbyt długo karmić, ale jakoś tam mi potrzebny. Macie coś do polecania?

    💙 20.06.2024r.
  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 17 marca 2024, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karenka wrote:
    A ta pieluszka na brzuszek to byla sucha czy mokra??

    Mokra w cieplej wodzie :) tylko my ustawiamy temp wody 38-39st 🙂

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • ABK Autorytet
    Postów: 6412 4536

    Wysłany: 17 marca 2024, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarKaro wrote:
    Aaaaa i jeszcze miałam pytać. Staniki do karmienia - skąd najlepiej je kupić?
    Powiedzmy, że trzeba mi 85c, nie będę zbyt długo karmić, ale jakoś tam mi potrzebny. Macie coś do polecania?

    Ja polecam esotiq, bardzo ładne i niedrogie na promocji

    Kessa lubi tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 18 marca 2024, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrzę dzisiaj, że 98 dni nam zostało. Nie zauważyłam, kiedy była 100dniówka 🤣


    Izka, jak tam?

    izabelka90, Gonia.., Kasiek789, Mati W., Saimi, Monita, Osa 🐝, Mimi09 lubią tę wiadomość

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 18 marca 2024, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    Patrzę dzisiaj, że 98 dni nam zostało. Nie zauważyłam, kiedy była 100dniówka 🤣


    Izka, jak tam?
    Dwie noce i wczorajszy dzień czysto 🙏 teraz czekam jak na szpilkach kiedy mnie na USG poproszą. 🙏

    alittle, _Pina, Osa 🐝, invincible👊🏻 lubią tę wiadomość

  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 18 marca 2024, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Dwie noce i wczorajszy dzień czysto 🙏 teraz czekam jak na szpilkach kiedy mnie na USG poproszą. 🙏

    To dawaj znać koniecznie co tam po tym USG! 💪

    alittle, monester, izabelka90 lubią tę wiadomość

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 18 marca 2024, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy którejkolwiek z Was lekarz zalecił badanie przeciwciał na parwowirus b19 ? Czyli na rumień zakaźny ? Kurcze w żadnym roku nie usłyszałam o tylu przypadkach tej choroby jak w tym roku. W biurze też często słyszałam, że dzieci pracowników chorowały oraz dorośli również.

  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 18 marca 2024, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Dziewczyny, czy którejkolwiek z Was lekarz zalecił badanie przeciwciał na parwowirus b19 ? Czyli na rumień zakaźny ? Kurcze w żadnym roku nie usłyszałam o tylu przypadkach tej choroby jak w tym roku. W biurze też często słyszałam, że dzieci pracowników chorowały oraz dorośli również.
    Nie zlecił.
    Ale sama się tak zastanawiam na tym.... Bo jednak też gdzie się nie obejrzę, to jakiś przypadek.
    A jednak słyszałam, że wieku dorosłych te przeciwciała ma 🤔

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 18 marca 2024, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Dwie noce i wczorajszy dzień czysto 🙏 teraz czekam jak na szpilkach kiedy mnie na USG poproszą. 🙏

    To super że czyściutko 👍 czekamy na info po usg 💚

    izabelka90, alittle lubią tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
‹‹ 423 424 425 426 427 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ