X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wyjazd zagraniczny a IVF
Odpowiedz

Wyjazd zagraniczny a IVF

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • HolyFantasia Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 lutego, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Jak to wygląda z wyjazdami zagranicznymi w miesiącach poprzedzających procedurę in vitro?

    Wiem, że nie zalecają podróży do krajów egzotycznych, tzn. Azja, Ameryka Południowa.

    A jak to wygląda w praktyce? :)
    Była któraś z Was na wakacjach przed procedurą? Miałyście jakieś problemy/dodatkowe badania z tego tytułu?

  • Paula11 Autorytet
    Postów: 286 566

    Wysłany: 15 lutego, 04:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HolyFantasia wrote:
    Hej dziewczyny,
    Jak to wygląda z wyjazdami zagranicznymi w miesiącach poprzedzających procedurę in vitro?

    Wiem, że nie zalecają podróży do krajów egzotycznych, tzn. Azja, Ameryka Południowa.

    A jak to wygląda w praktyce? :)
    Była któraś z Was na wakacjach przed procedurą? Miałyście jakieś problemy/dodatkowe badania z tego tytułu?

    Uważaj na kraje, w których występuje ZIKA.

    IV 2022 - IUI - ❌
    VII 2022 - IUI - ❌

    III 2023 - IVF start

    AMH - 8.5 pmol/L
    TSH - 0.74 // 1.24

    3D SIS - czysto ✅
    Vit D - 88

    Start: 24.04.2023
    Punkcja: 25.05.2023 (13 jajek, 11 zapłodnionych, w 3 dniu 10 zarodków i 1 walczący…)
    Mamy 8 blastek! ❤️
    Transfer: 30.05.2023 zaplanowany <3
    11 dpt - beta < 0.2 💔

    7 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️ 3.2.2

    Transfer nr 2: 02.08.2023 ❄️❄️
    11.08.2023 - Embarazada
    30.08.2023 - ❤️ CRL 0.81 cm
    08.09.2023 - ❤️ CRL 1.66 cm
    29.09.2023 - baby girl 💕
    05.10.2023 - 💕 CRL 5.41 cm 💕
    26.01.2024 - 1208 g córeczki
    23.02.2024 - 1933 g córeczki
    22.03.2024 - spotkanie z córeczką, 36tc, 2380 g. Miłość mojego życia.
  • HolyFantasia Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 lutego, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, ciekawa jestem po prostu czy w ogóle można jechać na urlop do Egiptu, czy na przykład Indii. Bo na tych kwestionariuszach zawsze jest pytanie o podróże zagraniczne w ostatnich 6 miesiącach.

    Czy to faktycznie ma znaczenie, dla całej procedury.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ