X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wynik beta HCG
Odpowiedz

Wynik beta HCG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,

    Czy wg Waszej wiedzy, test beta HCG wykonany 10 dni po owulacji (pęknięcie pęcherzyka potwierdzone monitoringiem) będzie wiarygodny? Wyszedł mi negatywny i już pogodziłam się, że w tym cyklu się nie udało, ale spóźnia mi się okres, a przed chwilą miałam jakieś dziwne zawroty głowy i zasłabnięcie, które do tej pory mi się nie zdarzały. Dodam, że betę zrobiłam ok godziny 16, po czym w laboratorium zepsuła się 'maszyna i badanie wykonano 4 dni po oddaniu próbki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asieńka88 wrote:
    Witajcie dziewczyny,

    Czy wg Waszej wiedzy, test beta HCG wykonany 10 dni po owulacji (pęknięcie pęcherzyka potwierdzone monitoringiem) będzie wiarygodny? Wyszedł mi negatywny i już pogodziłam się, że w tym cyklu się nie udało, ale spóźnia mi się okres, a przed chwilą miałam jakieś dziwne zawroty głowy i zasłabnięcie, które do tej pory mi się nie zdarzały. Dodam, że betę zrobiłam ok godziny 16, po czym w laboratorium zepsuła się 'maszyna i badanie wykonano 4 dni po oddaniu

    ZRÓB TEST badanie jeszcze raz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba będę musiała, staram się nie być zbyt nadgorliwa w testowaniu, jeśli nie ma takiej potrzeby,dlatego pytam o radę, może ktoś był w podobnej sytuacji że zepsutą maszyną

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ