Forum Starając się z pomocą medyczną Wynik beta HCG
Odpowiedz

Wynik beta HCG

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 grudnia 2018, 15:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,

Czy wg Waszej wiedzy, test beta HCG wykonany 10 dni po owulacji (pęknięcie pęcherzyka potwierdzone monitoringiem) będzie wiarygodny? Wyszedł mi negatywny i już pogodziłam się, że w tym cyklu się nie udało, ale spóźnia mi się okres, a przed chwilą miałam jakieś dziwne zawroty głowy i zasłabnięcie, które do tej pory mi się nie zdarzały. Dodam, że betę zrobiłam ok godziny 16, po czym w laboratorium zepsuła się 'maszyna i badanie wykonano 4 dni po oddaniu próbki

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 grudnia 2018, 16:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asieńka88 wrote:
    Witajcie dziewczyny,

Czy wg Waszej wiedzy, test beta HCG wykonany 10 dni po owulacji (pęknięcie pęcherzyka potwierdzone monitoringiem) będzie wiarygodny? Wyszedł mi negatywny i już pogodziłam się, że w tym cyklu się nie udało, ale spóźnia mi się okres, a przed chwilą miałam jakieś dziwne zawroty głowy i zasłabnięcie, które do tej pory mi się nie zdarzały. Dodam, że betę zrobiłam ok godziny 16, po czym w laboratorium zepsuła się 'maszyna i badanie wykonano 4 dni po oddaniu

ZRÓB TEST badanie jeszcze raz

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 grudnia 2018, 17:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba będę musiała, staram się nie być zbyt nadgorliwa w testowaniu, jeśli nie ma takiej potrzeby,dlatego pytam o radę, może ktoś był w podobnej sytuacji że zepsutą maszyną

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego