Forum Starając się z pomocą medyczną Wynik beta HCG
Odpowiedz

Wynik beta HCG

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 grudnia 2018, 15:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,

Czy wg Waszej wiedzy, test beta HCG wykonany 10 dni po owulacji (pęknięcie pęcherzyka potwierdzone monitoringiem) będzie wiarygodny? Wyszedł mi negatywny i już pogodziłam się, że w tym cyklu się nie udało, ale spóźnia mi się okres, a przed chwilą miałam jakieś dziwne zawroty głowy i zasłabnięcie, które do tej pory mi się nie zdarzały. Dodam, że betę zrobiłam ok godziny 16, po czym w laboratorium zepsuła się 'maszyna i badanie wykonano 4 dni po oddaniu próbki

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 grudnia 2018, 16:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asieńka88 wrote:
    Witajcie dziewczyny,

Czy wg Waszej wiedzy, test beta HCG wykonany 10 dni po owulacji (pęknięcie pęcherzyka potwierdzone monitoringiem) będzie wiarygodny? Wyszedł mi negatywny i już pogodziłam się, że w tym cyklu się nie udało, ale spóźnia mi się okres, a przed chwilą miałam jakieś dziwne zawroty głowy i zasłabnięcie, które do tej pory mi się nie zdarzały. Dodam, że betę zrobiłam ok godziny 16, po czym w laboratorium zepsuła się 'maszyna i badanie wykonano 4 dni po oddaniu

ZRÓB TEST badanie jeszcze raz

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 grudnia 2018, 17:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba będę musiała, staram się nie być zbyt nadgorliwa w testowaniu, jeśli nie ma takiej potrzeby,dlatego pytam o radę, może ktoś był w podobnej sytuacji że zepsutą maszyną

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego