X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zabieg PRP Invicta Gdańsk oraz HGH Hormon wzrostu - czy skuteczne przy niskim AHM?
Odpowiedz

Zabieg PRP Invicta Gdańsk oraz HGH Hormon wzrostu - czy skuteczne przy niskim AHM?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Domi1284 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 21 kwietnia 2023, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny,

    Przeszłam przez 3 nieudane próby in vitro za granicą - niestety nigdy nie zareagowałam na stymulację i nie doszło do punkcji (miałam tylko 1 lub 2 pęcherzyki dobrych rozmiarów). Moje AMH wynosi 0,82, mam 38 lat. W klinice w Pradze polecili dawstwo komórek. Miałam ostatnio konsultacje online z Doktorem Głodkiem z Invicta w Gdańsku, który również powiedział, że moim najlepszym rozwiązaniem byłoby dawstwo. Nie jest jeszcze gotowa na ten krok i chciałabym ostatni raz podejść do stymulacji - zawsze protokól i leki były takie same.

    Czy któraś z was podeszła do PRP lub brałam hormon HGH przedczas stymulacji? Czy to może w jakimś stopniu pomóc?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2023, 18:12

  • monester Autorytet
    Postów: 3831 3466

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi1284 wrote:
    Witam dziewczyny,

    Przeszłam przez 3 nieudane próby in vitro za granicą - niestety nigdy nie zareagowałam na stymulację i nie doszło do punkcji (miałam tylko 1 lub 2 pęcherzyki dobrych rozmiarów). Moje AMH wynosi 0,82, mam 38 lat. W klinice w Pradze polecili dawstwo komórek. Miałam ostatnio konsultacje online z Doktorem Głodkiem z Invicta w Gdańsku, który również powiedział, że moim najlepszym rozwiązaniem byłoby dawstwo. Nie jest jeszcze gotowa na ten krok i chciałabym ostatni raz podejść do stymulacji - zawsze protokól i leki były takie same.

    Czy któraś z was podeszła do PRP lub brałam hormon HGH przedczas stymulacji? Czy to może w jakimś stopniu pomóc?
    A dlaczego skoro urosły te 2 pęcherzyki to ich nie pobrano ? Dopiero wtedy miałabyś odpowiedzieć jakiej jakości są Twoje oocyty. Jesteś poor responder- ale skoro rosną 2 to można je pobrać i mrozić lub zapłodnić i w kolejnym cyklu tak samo. Miałaś priming testosteronowy lub estrogenowy przed ? Udowodniono że pomagaja przy poor responder.

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ