X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ZARODKI 7 DOBY
Odpowiedz

ZARODKI 7 DOBY

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anuka Koleżanka
    Postów: 34 15

    Wysłany: 19 listopada 2020, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Jestem po mojej 3 procedurze. Pobrane 22 komórki, 15 dojrzałych, 13 się zapłodniło - i po drodze zaczęły padać - część przed 3 dobą, cześć po 3, trzy dotrwały do 5 doby.... ale został nam tylko jeden zarodek hodowany do 7 doby (podobno ładny, ale rozwijał się powoli).

    Czy którakolwiek z Was zaszła w ciążę z zarodkiem z 7 doby? Teraz leczymy się w Inviccie (w moim odczuciu to najdroższa i najbardziej naciągająca klinika w jakiej dotychczas byłam - wybraliśmy ją teraz ze względu na dofinansowanie).

    Dowiedziałam się, że transfer będzie nasz kosztował ok 4 tysiące. Nie wiem czy jest w ogóle sens go robić, czy nie lepiej tę kwotę dołożyć do kolejnej procedury (tutaj rozpatrujemy już Novum albo Białystok..).

    Jesteśmy zdrowi, moje AMH - 3,0, kariotypy czyste, hormony super, nasienie ok. Nie wiem dlaczego te zarodki nam się nie rozwijają.. Za każdym razem mnie przestymulują, zawsze dostaje wysoką dawkę leku, mam 30 pęcherzyków... Mam wrażenie, że te komórki są znacznie słabszej jakości przez to wszystko. :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2020, 11:10

    4 nieudane procedury
    Wyrok: złej jakości komórki jajowe (pomimo młodego wieku, pięknych stymulacji i AMH 3,0)

    Co dalej?
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ