Forum Starając się z pomocą medyczną ZARODKI 7 DOBY
Odpowiedz

ZARODKI 7 DOBY

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Anuka Znajoma
  Postów: 30 15

  Wysłany: 19 listopada 2020, 11:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć Dziewczyny,

  Jestem po mojej 3 procedurze. Pobrane 22 komórki, 15 dojrzałych, 13 się zapłodniło - i po drodze zaczęły padać - część przed 3 dobą, cześć po 3, trzy dotrwały do 5 doby.... ale został nam tylko jeden zarodek hodowany do 7 doby (podobno ładny, ale rozwijał się powoli).

  Czy którakolwiek z Was zaszła w ciążę z zarodkiem z 7 doby? Teraz leczymy się w Inviccie (w moim odczuciu to najdroższa i najbardziej naciągająca klinika w jakiej dotychczas byłam - wybraliśmy ją teraz ze względu na dofinansowanie).

  Dowiedziałam się, że transfer będzie nasz kosztował ok 4 tysiące. Nie wiem czy jest w ogóle sens go robić, czy nie lepiej tę kwotę dołożyć do kolejnej procedury (tutaj rozpatrujemy już Novum albo Białystok..).

  Jesteśmy zdrowi, moje AMH - 3,0, kariotypy czyste, hormony super, nasienie ok. Nie wiem dlaczego te zarodki nam się nie rozwijają.. Za każdym razem mnie przestymulują, zawsze dostaje wysoką dawkę leku, mam 30 pęcherzyków... Mam wrażenie, że te komórki są znacznie słabszej jakości przez to wszystko. :(

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2020, 11:10

  4 lata starań
  U mnie - ok
  U męża - morfologia 2 %, 12 % fragmentacja
  2 procedury nieudane.
  3 w trakcie.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego