X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Badanie beta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nataliyaa Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 7 września 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy zaburzenia hormonalne, (o ile je mam ) mogły zafałszować wynik BHCG, wykonany 19 dni po pettingu, a dokldiej wkladaniu tam palców? Okresy ostani były tak:19.01,19.02,19.03,16.04,10.05,05.06,06.07
    Petting był 29 i 30 lipca. Okres miał być 6 sierpnia, nie było, więc brałam luteinę od 9 do 11 sierpnia. Od 13 do 19 sierpnia trwało krwawienie, niewielkie bo niewielkie, duzo skapsze d tego co zawsze mam. był tośluz z krwią.
    18 sierpnia robiłam bhcg wynik <0.100.
    Dodam, że bo tym "okresiez luteiy" milam chyba sluz plodny(10 dc) a dopiero 18dc temp mi wzrosła z 36.4 na 36.7, a dziś nawe (22dc) temp wzrosła do 36.8(mierzona ok 45 min wcześiej). A z szyjką mam problem. Rano wysoko, wylotem do przodu, wystrczyło włozyć głebej palca to czułamten wylocik jej, zas popoludniu juz nizej, twardsz Podobnie było 19 dc. Mog wykluczyć ciążę? Piersi mam nabrzmiale lekko od 6 sierpnia, ale nie bolały, lecz wczoraj zaczely poboleważ, głowa mnie boli. Aa i od 14 dc am dużo obfitego, białego śluzu, uczucie wilgoci. Od wczoraj (21 dc) śluzu jest mniej, jednak uczucie wilgoci wystepuje. Chodzę częśo siusiu, ale to może kestiaspożywania napojów w dużej ilości. Proszę o pomoc.
    2 dni temu temperaturę mierzxyłam także wcześniej, ok50 minut prze3d czasem z poczatku cyklu. Szyjka rano po wysikaniu si ebyła twardsza, nisko. Zaś popoludniu była wyżej i miększa. Biały śluz występuje także. Wargi sromowe wieksze ciemniejsze , mniejsze maja kolor taki za bardzo aż ciemnorozowy. po rozszerzeniu warg sromowych, widze po jedenej i drugiej strony warg takie jakby żyły. czy tam moga byc zylyz? nie wiem jaki kolor mialy wcZzesniej. strasznie sie boję. Czy jakieś zaburzenie hormonalne mogło wplynac na wynik BHCG i wskazac negatywny? oczywiście nie wiem czy mam owe zaburzenia, ale sie martwie. piersi mam nabrzmiale od 6 sierpnia.
    Dziś jak mierzyłam temperaturę z rana to zrobiło się 36.9. temperatura wzrasta a ja nadal mam parcie na pęcherz. Prosze o pomoc

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 7 września 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ