X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

bezowulacyjny??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do bardziej zorientowanych :_) jak widzi sie Wam moj wykres dodam ze wczoraj jak i dzis piękny śluz rozciagliwy ale na wykresie owulacji brak :-(

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładny, spokojny wykres, pojawil sie śluz, czekaj spokojnie na skok :)

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteś w czasie płodnym a może i najpłodniejszym więc działajcie :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki:) wczoraj serduszkowanie po południu było dziś też mam zamiar bo tak mokro:) dawno nie było..oby jutro temp.skoczyła

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis temp.troche wyzsza od poprzednich czy to juz po owulavji? ,kiedy ovu wyznaczy mi owulacje?

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle, ze to TO :-) Musza sie teraz utrzymac 3 wyzsze od 6 wczesniejszych dla potwierdzenia, wtedy widac dwufazowosc. Wiele objawow u Ciebie przemawia za sskokiem (bole owulacyjne, sluz).

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki, w zeszlym miesiacu mialam owu w 16 dc ( podobno) ale nue mialam takiego śluzu jak w tym miesiacuwlasciwie dzis jest bardziej juz kremowy a w 16 i 15 dc byl piekny rozciagliwy,troszke mnie jeszcze podbrzusze pobolewa ale mniej ,nie wiem czy ufa mojemu termom. bo jest to taki zwykly elektroniczny Z jednym miejscem po przecinku.a cykle zawsze mam 28 dniowe...

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julaa85 wrote:
    Dzis temp.troche wyzsza od poprzednich czy to juz po owulavji? ,kiedy ovu wyznaczy mi owulacje?
    Nie wiadomo czy już po owulacji. Tego kiedy dokładnie jest owulacja nie da sie stwierdzić bez monitoringu można tylko zbliżony czas czyli najbardziej płodny i u Ciebie teraz właśnie są te dni najbardziej płodne czyli około owulacyjne :)
    NIe sugeruj sie tym co OF wyznacza bo to bardzo często mija sie z prawdą lepiej skupić się na dniach płodnych żeby żadnego nie przegapić a OF często tak wstawia pionową linię że kierując sie tym można pominąć dni najbardziej płodne.
    Dni najbardziej płodne to te najbliżej dnia szczytu śluzu a ten program nie ma opcji zaznaczenia dnia szczytu sluzu więc jak może dobrze wyznaczyć dni płodne.

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki ,dopiero poznaje swoj organizm bo 8 lat bralam antykoncepcje,wtedy nie mialam odczucia dni plodnych czy owulacji ,kazdy dzien byl podobny do siebie,mam nadzieje ze wczorajsze i przedwczorajsze serduszkoanie da pozadany efekt bo maz znow w delegacje wyjezdza. .. i jak tu sie starac maksymalnie???

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ