SUPLEMENT DIETY

   Z GŁOWĄ O SUPLEMENTACH   

Kwas foliowy to nie wszystko:
Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   NOWY ROK - NOWY PLAN NA ŚWIADOMĄ CIĄŻĘ   

Dlaczego pierwsze 90 dni przed poczęciem
ma kluczowe znaczenie?
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   Z GŁOWĄ O SUPLEMENTACH   

Pod choinkę polecamy Ci produkt dedykowany etapowi planowania ciąży
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   NOWY ROK - NOWY PLAN NA ŚWIADOMĄ CIĄŻĘ   

Postaw na dopasowaną formułę i dawkę folianów.
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów brak okresu a przebyta choroba
Odpowiedz

brak okresu a przebyta choroba

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agulec Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny...
    jest to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość, jeśli podobny temat już się pojawił.

    otóż mam pytanie do Was. około 8-9 dnia cyklu miałam bardzo wysoką temperaturę (dochodziła nawet do 39.5'C), dreszcze i ogólnie kiepskie samopoczucie. taki stan utrzymywał się przez prawie 5 dni. teraz mam problem, bo spóźnia mi się okres... z mężem kochałam się w te dni z zabezpieczeniem. czy jest możliwe, że przez przebytą chorobę mogła mi sie rozregulować miesiączka?
    dodam, że teraz mam suchość w pochwie, napady jedzenia i od czasu do czasu boli mnie podbrzusze. czy mam się uzbroić w cierpliwość i czekać?

    i jeszcze jedno... temperaturę mierzę od kilkudziesięciu dni i nie podoba mi się niska temperatura w drugiej fazie cyklu. czy powinnam się skonsultować z lekarzem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2014, 16:00

    6b2efe4cbe5f8b3807f2864708e0868b.png
  • JaMama Przyjaciółka
    Postów: 63 27

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj . Tu nie widać żeby cykl miał drugą fazę . Byc może przez chorobę coś się namieszało . Mi rejs statkiem skutecznie wstrzymał miesiączkę na kilkanaście dni . Potem okazało się , że mam niepęknięty pęcherzyk i @ wywoływana była luteiną . Możliwe , że cykl będzie długi i owulacja jeszcze wystąpi , albo to cykl bezowulacyjny i może sie przeciągnąć . Na wszelki wypadek skonsultowałabym to z lekarzem ale poczekaj jeszcze , bo może coś się zmieni :)
    Pozdrawiam

    Taka sobie mama :)

    ed1d9fb9d53d647d6c29747d4e79b4c4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ