Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ciąża czy czekać na okres .. :)
Odpowiedz

Ciąża czy czekać na okres .. :)

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nuteczka1337 Koleżanka

Wysłany: 5 listopada 2016, 21:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki czy możliwe jest aby temperatura spadła w czasie spodziewanej miesiączki na parę dni a okresu ani widu ani słychu :) czy mimo tego spadku może być to ciąża ? Czy raczej czekać na okres .. dodam że testy owulacjne były dodatnie i starania tez były w te dni :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 listopada 2016, 10:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test i się przekonasz. U mnie temp od owulacji nie spadła, a wręcz przeciwnie- podniosła się. Miałam jednodniowy spadek (5. dpo) i znów wzrost. Możliwe, że wtedy było zagnieżdzenie, ale pewności nie mam ;)

• theagnes87 Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2016, 11:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    raczej w ciąży nie spada temperatura bo progesteron ciągle rośnie...

iv09hdgejbmeoi5c.png

w57vskjoejp0xr0f.png

• irma37 Koleżanka

Wysłany: 8 listopada 2016, 19:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak miałam, temperatura spadła, ale nie poniżej linii podstawowej. Okes spóźniał się dwa dni, już miałam nadzieję, że się udało. Ale miesiączka niestety się pojawiła ;)

Irmina
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ