Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ciąża czy czekać na okres .. :)
Odpowiedz

Ciąża czy czekać na okres .. :)

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nuteczka1337 Koleżanka

Wysłany: 5 listopada 2016, 21:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki czy możliwe jest aby temperatura spadła w czasie spodziewanej miesiączki na parę dni a okresu ani widu ani słychu :) czy mimo tego spadku może być to ciąża ? Czy raczej czekać na okres .. dodam że testy owulacjne były dodatnie i starania tez były w te dni :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 listopada 2016, 10:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test i się przekonasz. U mnie temp od owulacji nie spadła, a wręcz przeciwnie- podniosła się. Miałam jednodniowy spadek (5. dpo) i znów wzrost. Możliwe, że wtedy było zagnieżdzenie, ale pewności nie mam ;)

• theagnes87 Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2016, 11:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    raczej w ciąży nie spada temperatura bo progesteron ciągle rośnie...

iv09hdgejbmeoi5c.png

w57vskjoejp0xr0f.png

• irma37 Koleżanka

Wysłany: 8 listopada 2016, 19:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak miałam, temperatura spadła, ale nie poniżej linii podstawowej. Okes spóźniał się dwa dni, już miałam nadzieję, że się udało. Ale miesiączka niestety się pojawiła ;)

Irmina
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego