X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ciąża czy czekać na okres .. :)
Odpowiedz

Ciąża czy czekać na okres .. :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 5 listopada 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki czy możliwe jest aby temperatura spadła w czasie spodziewanej miesiączki na parę dni a okresu ani widu ani słychu :) czy mimo tego spadku może być to ciąża ? Czy raczej czekać na okres .. dodam że testy owulacjne były dodatnie i starania tez były w te dni :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test i się przekonasz. U mnie temp od owulacji nie spadła, a wręcz przeciwnie- podniosła się. Miałam jednodniowy spadek (5. dpo) i znów wzrost. Możliwe, że wtedy było zagnieżdzenie, ale pewności nie mam ;)

  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    raczej w ciąży nie spada temperatura bo progesteron ciągle rośnie...

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 8 listopada 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak miałam, temperatura spadła, ale nie poniżej linii podstawowej. Okes spóźniał się dwa dni, już miałam nadzieję, że się udało. Ale miesiączka niestety się pojawiła ;)

    Irmina
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ