Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów CO TO ZA ŚLUZ??nie rozumiem!!!!
Odpowiedz

CO TO ZA ŚLUZ??nie rozumiem!!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • angelmaja Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Jestem początkującą w analizie i obserwacji własnego ciala :)
    24 stycznia rozpoczął mi się okres...
    Temperatura cały czas spada...
    W środę koniec okresu i suchość.
    Dziś zauważyłam bardzo rozciągliwy i kremowo-biały śluz...
    Ale tak rozciągliwy że aż "sam wisi" jak jestem w toalecie...
    co to oznacza?
    coś nie pasuje? czy to owulacja?
    Moje cykle srednio trwają ok 35 dni...

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po co ten straszny tytuł? Czytam jedno zdanie tytułu i już mam nieprzyjemną myśl: "oho jakaś rozhisteryzowana".
    Biały i rozciągliwy jest przed owulką, pod wpływem estrogenów. Potem przejdzie w białko kurzego jaja.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • angelmaja Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem że jest ptzed.. ale dopiero co skończyłam okres i już taki śluz...? nie powinno być troche sucho.. od razu śluz?
    Nie jestem rozhisteryzowana :) chciałam tylko być zauważona :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 3 lutego 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angelmaja wrote:
    wiem że jest ptzed.. ale dopiero co skończyłam okres i już taki śluz...? nie powinno być troche sucho.. od razu śluz?
    Nie jestem rozhisteryzowana :) chciałam tylko być zauważona :)
    nie widac twojego wykresu...w ktorym dniu cyklu jeste? ja mam taki wlasnie do dwoch dni po miesiaczce i ok 2 dni przed sama miesiaczka...tak jak napisala unlike- dzieje sie to za sprawka estrogenow :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ