Odpowiedz

Cykle 26-32

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marzena1988 Koleżanka

Wysłany: 11 lutego 2016, 08:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy wam się udało zajść ,w którym dniu przy takich cyklach

Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • Okrąglinek Znajoma

Wysłany: 29 kwietnia 2016, 16:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam:-) rowniez mam takie cykle w jednym miesiacu 25 dc dostaje miesiaczke a w innym 30 dc akurat dzis jest 31 dc ale na pewno miesiaczke dostane bo bola mnie piersi glowa i brzuch jak na miesiaczke

• Agatka_46 Autorytet

Wysłany: 29 kwietnia 2016, 19:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja przy pierwszym dziecku przy takich cyklach 26-31 zaszłam w 2 cyklu... teraz juz trzeci i nic.

MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego