X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy skok temp oznacza ze owu wystapila?
Odpowiedz

czy skok temp oznacza ze owu wystapila?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jw czy jesli temp skoczy tzn ze do owu doszlo czy moze nie dojsc mimo skoku .wiem ze testy owu mimo iz pokazuja okres owu to do owu moze nie dochodzic bo wyjrywaja tylko hormone ktory towarzyszy owu .ciekawi mnie tylko czy skok jesli nastepuje oznacza ze byla na 100 roc czy tak jak z testami moze nie byc I jedyny sposob na to by sie dowiedziec to monitoring ? z gory dziekuje

    <3
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyny sposób żeby się dowiedzieć czy owulacja była to monitoring. Skok jeszcze o niczym nie przesadza. Ja co miesiąc mam niemal książkowy skok, a do owulacji często nie dochodzi. Pęcherzyki przerastają, a potem się wchłaniają. I mam cykle bezowulacyjne pomimo skoku oraz pozytywnych testów owulacyjnych, pięknego śluzu oraz szyjki umiejscowionej wysoko :(

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 wrote:
    Jedyny sposób żeby się dowiedzieć czy owulacja była to monitoring. Skok jeszcze o niczym nie przesadza. Ja co miesiąc mam niemal książkowy skok, a do owulacji często nie dochodzi. Pęcherzyki przerastają, a potem się wchłaniają. I mam cykle bezowulacyjne pomimo skoku oraz pozytywnych testów owulacyjnych, pięknego śluzu oraz szyjki umiejscowionej wysoko :(
    wlasnie tak mi sie zdawalo ale nie bylam pewna .wiec I mirzenie temp jest w takim wypadku malo sensowne bo I tak nic to nie daje moze byc lub nie .dziekuje za odpowiedz :)

    <3
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 7 września 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. A jeśli dochodzi do owulacji to w jakim czasie po skoku temp. lub przed nim?

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 8 września 2014, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 4 dni przed skokiem do 2 dni po skoku.

    paulad11 lubi tę wiadomość

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ