X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

długi cykl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zai2014 Autorytet
    Postów: 591 510

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomóżcie w interpretacji

    Cykle mam bardzo różnej długości(styczniowy 38 dni, lutowy 26 dni).
    W 14 dniu byłam na USG, które wykazało 15mm pęcherzyk i endometrium o grubości 7mm. Wówczas lekarz powiedział ze owulka będzie za 5 dni.Od 10 dnia cyklu pobolewa mnie lewy jajnik. Najbardziej jednak dał się we znaki 21 dnia cyklu i wczoraj(czyli 26 dnia cyklu)kiedy to przez pół godziny czułam dość mocny ból w podbrzuszu. Już nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Dodam jeszcze, że mój komputer cyklu od 12 dnia cały czas pokazuje płodność co znaczy chyba, że on tez nie wykrył wzrostu temperatury -az do dzis. Pomóżcie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2014, 09:50

    Bliźniaki są z nami :*
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co ginekolog na Twoje nieregularne @? Nie zlecil zadnych badan?
    Z tego co czytalam pecherzki rosna od 1 do 2 mm na dobe, pekaja majac zwykle od 19 do 24 mm, a wiec majac pecherzyk 15 mm mogl on oeknac od 2 do nawet 9 dni od chwili monitoringu, a wiec czas w ktorym czulas bol mogl byc wlasnie momentem owulacji :-)
    Zbadaj hormony.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2014, 12:30

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • zai2014 Autorytet
    Postów: 591 510

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę powtórzyć badania bo ostatnie robilam ponad pol roku temu

    Bliźniaki są z nami :*
  • karolaa Przyjaciółka
    Postów: 113 51

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zai2014 - Kochana ja też mam nieregularne. Mój gin zalecił mi picie ziół Ojca Sroki nr 3. pije się je od pierwszego dnia cyklu, przez cały cykl, dzięki temu wszystko się reguluje, a owulacja jest bardziej intensywna. Oprócz tego, ziółka też zmniejszają bóle menstruacyjne. Czym leczyć naturę jak nie naturą. :-) Powodzonka

    9ltfu6bdv4t6go6c.png

    ff1d6de0ddd1efa7c7b09089c73ba48b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ