X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów długośc palca w mierzeniu szyjki
Odpowiedz

długośc palca w mierzeniu szyjki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Cantwait Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, szukałam podobnego tematu, ale nigdzie nie mogłam znaleźć. Dopiero zaczynam moją przygodę z pomiarami i dziś badałam poraz pierwszy szyjke. Zaznaczyłam na wykresie, że jest wysoko osadzona, ale nie mam pojecia czy to jest wysoko czy nisko. Mogłybyście mi powiedzieć mniej-więcej na jakiej wysokości palca powinna znajdować się wysoko/nisko osadzona szyjka? Zaznaczyłam, że moja jest wysoko a więc środkowym palcem mogłam ją dotknąć całą. I w ogóle jak moja szyjka powinna wyglądać pod koniec okresu? Myślałam, że ma być nisko.. Sama już się mieszam, trudne to wszystko. Dziekuję Wam serdecznie za pomoc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak dotykasz to raczej jest średnio położona. Czasem jest tak wysoko, że ledwo się dotyka u mnie.

    Cantwait lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ