X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Dziwne skoki temperatury
Odpowiedz

Dziwne skoki temperatury

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • magdabalbina Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 31 marca 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do tych bardziej "doświadczonych" forumowiczek - jest to mój pierwszy cykl z pomiarami temp. od samego początku - jestem jeszcze w trakcie @, ale niepokoi mnie trochę dzisiejszy spadek temperatury - z 36,69 wczoraj na 36,02 dziś. Czy to normalne? Dodam, że nie jestem ani przeziębiona, ani chora - trochę zmęczona, ale to nie powinno mieć wpływu na taki skok chyba?
    bf95d3dbbe148bcd2c247c86b1cf54a8.png

  • daisy224 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ja też się martwię moimi skokami temp. Może to wina zażywania antybiotyku?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2014, 22:14

    daisy224
  • magdabalbina Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie łykam antybiotyków :( Codziennie bromergon, kwas foliowy, a od dzisiaj clostilbegyt (ale dopiero wieczorem, a temp.mierzona rano).

  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie masz pomiarow z poprzedniego cyklu. Byc moze tempka dopiero spadla z powodu @. Nie zawsze jest tak, ze temoka spada przed lub w pierwszym dniu @, czasem spada gwaltownie (lub spokojnie) troszke pozniej. Zobaczymy jutro, jesli kolejne tempki beda mniej wiecej na poziomie dzisiejszej tzn ze dopiero opadla i zostanie taka az do skoku na owulacje, a jesli urosnie i zostanie na poziomie poprzednich temp.to mozna to uznac za anomalie, ktore sie zdarzaja :-). Nke ma co sie stresowac :-)

    magdabalbina lubi tę wiadomość

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stres, napięcie, późne położenie się spać i już tempka wariuje. Wszystko dosłownie wszystko wpływa na tempkę.

    mhsvh371pdpt408y.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ