X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Dziwnie intensywne linie w testach LH
Odpowiedz

Dziwnie intensywne linie w testach LH

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zaczęłam od 2 dni robic testy owulacyjne i nie wiem czy mam taki wysoki poziom hormonu LH mam czy coś, bo wychodzą mi takie same kolory jak dnia poprzedniego.
    Jak w tamtym miesiącu robiłam testy to nie miałam tak że jeszcze przed domniemaną owulacją miałam te testowe linie o takim kolorze, bo wcale ich nie było, albo były bardzo jasniutkie, a dopiero później ciemniały, a dziś mam 10 dc i tak jak wczoraj 9 dc są doścyc intensywne. Tu wstawiłam zdjęcie:

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e70be772e3749ce9.html

    Dziś idę do gina po południu zapytam się o co chodz, ale jakoś tak mnie zdziwiło to. Miała któraś z Was może tak podobnie?
    Owulację domniemaną miałam jak ostatnio obserwują miedzy 17 a 21 dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2014, 12:01



  • kasikap Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy poprostu są negatywne, dlatego taka jaśniutka ta kreseczka. Moje testowe kreseczki przed owu były prawie nie widoczne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystko jest ok :) testy sa po prostu negatywne. zapewne na instrukcji obslugi mialas napisane ze aby test byl pozytywny kreska kontrolna musi byc takiej samej intensywnosci badz mocniejsza niz kontrolna. tu nie ma zasady jak przy ciazowych ze 2 kreski oznaczaja pozyttyw :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2014, 16:12

  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm nie do końca chyba dobrze się wyraziłam.:)wiem kiedy test owulacyjny jest pozytywny ;)
    Chodziło mi o to, że jak w poprzednich miesiącach robiłam testy owulacyjne to dopiero ok tam 17 dnia zaczynała mi się ściemniac ta testowa linia, bo wcześniej miałam praktycznie nie widoczną, a teraz od 9 dnia już widoczna.
    Tu mam np zdjęcie z lutego gdzie dopiero 18dc zaczęła ta linia testowa ciemniec i tam po 2 dniach już była równa z kontrolną kolorem tylko chyba odkleiły mi się te 2 ostatnie

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/471cf19356c44853.html

    Byc może to głupie, ale po prostu się zastanawiałam dlaczego już w tak wcześnych dniach (9-10 dc)ta linia testowa już jest widoczna :)

    Niedawno wróciłam od ginekologa i powiedział, że byc może ze względu na inną markę testów i że te byc może są bardziej czułe niż te poprzednie. Ot i mnie oświecił :P





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alllbo bedziesz miała wcześniej owulkę ;)

  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dziwnym trafem program pomimo że zaznaczałam że testy owu negatywne to zaznaczył mi owulację na 8 dc na podstawie samej tempki, komedia po prostu



  • daisy37 Koleżanka
    Postów: 55 9

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak wyglada moj test owulacyjny z wczoraj, co o tym sadzicie? pozdrawiam

    https://ovufriend.pl/galeria-testow-wyniki.html?category=1&ovu-brand=0&ov_from=&ov_to=

    w galeri testy owu dodatnie na pierwszej stronie,pierwszy test jest moj.

    da9bfb0f0152f9ad92119aa23d7aaecb.png
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super jak dla mnie bardzo bardzo pozytywny :D
    ilu dniowe masz cykle?



  • daisy37 Koleżanka
    Postów: 55 9

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio 2 razy był 21 dniowe.
    Mam nadzieję, ze test dobrze pokazał:-)

    da9bfb0f0152f9ad92119aa23d7aaecb.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ