X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Dziwny wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • szyszynka Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane powiedzcie co robię nie tak...Jest to moj pierwszy cykl w którym mierzę temperaturę codziennie o 7 rano dopochwowo termometrem owulacyjnym microlife...Skoku temperaturki nie zauważyłam wiec jest to cykl bezowulacyjny??Przez cały cykl mam bardzo małe odchylenia temperaturki:( Może za krótko mierzę(do pojawienia sie sygnału)Rano zrobiłam test i zobaczyłam że po sygnale temperaturka dalej rośnie.To do kiedy mam mierzyc?? Jak wy robicie?? Dodam że śluz płodny był....

    Poniżej mój wykres:
    de2edc8c71bfe0322aec8bcab5f637fa.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pierwsze to nie jest żaden dziwny wykres!!!! temperaturę mierzysz w swoim pierwszym cyklu to ta jakiej podstawie sugerujesz że jest dziwny?!Temperaturę mierz do 2 piknięcia termometru przed wstaniem z łóżka nawet przed sikaniem o tej samej porze, jak zaśpisz i zmierzysz później tragedii nie ma ale staraj się być systematyczna. To że nie masz skoku temp to nie oznacza że nie nadejdzie jeszcze przy długich cyklach owulacja jest później u mnie ok 30 dnia cyklu. Co najważniejsze to że skok jest wcale do końca nie oznacza żę owulka na 100% była...

  • szyszynka Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdziwił mnie troche ten wykres bo cykle mam regularne co 28 dni. W tamtym miesiącu wykonywalam testy owulacyjne i wynik pozytywny wyszedl w 14 dniu(choć wiem że testy nie sa wyznacznikiem tego ze owulacja wystąpiła)Co do termometru to piszczy tylko raz po czym pomiar jest zakończony(chociaz temperatura niekiedy dalej rośnie)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle bez owulacji zdarzają się lecz czasami skoku temperatury nie ma a owulacja jest więc tak czy inaczej test ciążowy trzeba na końcu zrobić. Mój pika 2 razy i dopiero po 2 razie zaznaczam temprature. Może po prostu mierz póki temp rośnie. powodzenia

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mysle ze do pierwszego sygnału sie mierzy temperature, bo niby po co byłby ten sygnał pikania?? NO po co? Tak dla picu? :P Mierzymy do pierwszego pikniecia

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale rozciagliwego sluzu u Ciebie nie bylo? Przynajmniej nie zaznaczylas na wykresie. Moze dopiero bedzie owulacja i skok. Czasami sie moze przesunac wszystko.

  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że owulka była 19dc, ale skok może być za mały żeby zaznaczyło na wykresie. Zrób pomiar jutro i nanieś na wykres. Powinnaś zaznaczać też jaki masz śluz. Sama temperatura nie daje pełnego obrazu.
    Powodzenia! :)

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • magdalenka789 Znajoma
    Postów: 30 65

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) ja również jestem tu nowa i nie za bardzo wiem co mam myśleć o tym moim wykresie...niepokoi mnie ten nagły spadek, a potem skok temperatury...
    Proszę powiedzcie co myślicie na ten temat.
    Mój wykres :)
    2236eee9465f9cd06918ee36b109b813.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2014, 09:25

    p19uyx8dgmeyiaey.png
    7ux3xzdv10g2dniq.png
  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekaj jeszcze kilka dni, na pewno wszystko się wyjaśni :)

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • magdalenka789 Znajoma
    Postów: 30 65

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :)

    p19uyx8dgmeyiaey.png
    7ux3xzdv10g2dniq.png
  • szyszynka Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba się wszystko wyjaśniło skok był wiec owulacja raczej też była tylko czemu nie zaznaczyło mi to na wykresie?? Czyżby sama temperatura nie wystarczyła bo fakt mało co zaznaczałam śluz...








    de2edc8c71bfe0322aec8bcab5f637fa.png

  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kukniecie na mój wykres co o nim sadzicie?

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataszka 2200 - kuknęłam na Twój wykres ( ;) ) i mam pytanie: jakim termometrem mierzysz? Czy pomiar jest dokładny do 2 miejsc po przecinku? Inny nie nadaje się niestety to prowadzenia wykresu, bo jest za mało dokładny i wykres może nie wykazywać tych drobnych różnic w temperaturze które są takie ważne.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ