X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

jest szansa?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    probuje 2 cykl, pierwszy salony bo się rozchorowałam. teraz nuby wszystko było ok, ale pozno zaczela mi rosnąć temp i balam się ze wykres bedzie bezowulacyjny. na szczescie temp ruszyla w gore, ale dzis znow lekko spadla do 36,5. jestem niskotemperaturowcem i moja normalna temp oscyluje wokol 36,2, poza tym mierze dosc wczesnie bo o 5:30 rano. wczoraj dla sparwdzenia (wiem ze nie mierzy sie wieczorem), sprawdzilam temp i bylo 36,8. boje się że znow nic z tego nie bedzie. wedlug was jest szansa?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e78299dac69dd2aaeb3ffeea295bdb7f.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sorry za ortografy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysle ze jest. ja mieze temp 4.30 i tez mam podobne temperatury.Ja mam taki problem ze nie wiem czy mialam owulacje. owufriend sam wyznaczył Ci owulkę?

    mamadama37 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, i pokrywało się to z moimi obserwacjami i inna aplikacją której używam. czasem wyliczenia z of są inne, ale w tym cyku akurat się pokryły.

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 24 listopada 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamadama wykres wygląda obiecująco :)

    mamadama37 lubi tę wiadomość

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś spadek do 36,5 utrzymany, słabo to wygląda... :-(((

  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 25 listopada 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcale słabo nie wygląda. Możesz się martwić dopiero gdy tempka spadnie Ci poniżej 36,30 :) teraz jest ok :) Naturalnie, trzymam kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2014, 11:11

    mamadama37 lubi tę wiadomość

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki, Wasze słowa jak balsam na duszę. zdołowana jestem. co prawda to dopiero drugi cykl starań, ale mam wrażenie że ze względu na wiek (37lat) łatwo nie pójdzie...

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 25 listopada 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamadama nie martw się, znam kobietę, która ma również 37 lat i jest obecnie w ciąży z pierwszym dzieckiem :) Wszystko jest w porządku, w styczniu maleństwo przyjdzie na świat :)

    mamadama37 lubi tę wiadomość

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam dreszcze! Az zrobilam sobie ciepla kapiel. Brrr

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ