Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Krwawienie w środku cyklu
Odpowiedz

Krwawienie w środku cyklu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natka89 Koleżanka

Wysłany: 15 września 2014, 17:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Czy może któraś z Was miała taką sytuację:
    staram się o dzidziusia, ale dłuższy czas nie miałam owulacji (po tabletkach). W tym cyklu (7mego dc) miałam pęcherzyk dominujący. Jednak w 16dc dostałam krwawienia, które trwa trzeci dzień. Nie jest zbyt intensywne, jednak wygląda na żywą krew (bez skrzepów). Czy traktować to jako nowy cykl? Czy może to być objaw np. owulacji?? Dodam że mam niedużego polipa... Proszę o Wasze doświadczenia :)

PS Ostatnio miałam 28 dniowe cykle, ale regulowane Duphastonem...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2014, 17:38

• Lili78 Przyjaciółka

Wysłany: 2 października 2014, 11:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest wina polipa. Miałam identyczną sytuacje rok temu. Krwawiłam w środku cyklu. Wiem z doświadczenia że jeżeli tego polipa nie usuniesz to będzie rósł. No i bardzo ciężko zajść w ciążę z polipem. Ja męczyłam się z tym problemem rok, do momentu jak trafiłam na dobrego lekarza, który natychmiast zlecił histeroskopię. Teraz wszystko jest super.
    Wiem że mniejsze polipy leczy się hormonalnie. Mój miał 20 mm - podobno to bardzo dużo.

Lili
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego