Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Leki przeciwbólowe a temperatura
Odpowiedz

Leki przeciwbólowe a temperatura

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Daphne Przyjaciółka
  Postów: 132 35

  Wysłany: 31 października 2016, 18:57

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny, mam zagadkę, na którą nie mogę znaleźć odpowiedzi nigdzie w necie. Chodzi mi o to jak leki przeciwbólowe wpływają na temperaturę mierzoną w pochwie? I czy w ogóle mają jakiś wpływ? Wiem, że alkohol np podnosi temp czy myśląc tak samo lek przeciwbólowy/przeciwgorączkowy ją obniża?

  Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego