X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Moj pierwszy wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tu zupelnie nowa i dopiero zaczynam. oto moj pierwszy wykres, chcialam go sama zinterpretowac ale nie jestem pewna, widze ze dziewczyny maja taka duza wiedze ze postanowilam sie zapytac, co sadzicie? Wiem ze zaznaczam same temperatury, ale po zbliajacym okresie zaczne obserwowac wszystko i dodawac, na poczatku robilam tylko testy na ovu, teraz zaczelam mierzyc temperature. dodam ze mam 40 lat i 2 dzieci a chcialabym jeszcze jedno chociaz dla mnie to ostatni dzwonek a moze i tak troche po dzwonku.... jesli ktoras bylaby na tyle mila i napisala skad ten skok w fazie lutealnej? Bede zobowiazana.... pozdrawiam

    4ad157980361563fc97bd5f8550b9d81.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2015, 14:25

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skok jest bardzo dobry świadczy o tym, że owulacja odbyła się prawidłowo :) powodzenia :)

    Bree lubi tę wiadomość

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo dziekuje :* nie ukrywam ze troche mi sie spieszy z racji na wiek, i teraz w fazie poowulacyjnej zastanawiaja mnie te gory i doliny, byc moze to zupelnie normalne ale ja nie obserwowalam swoich wczesniejszych temperatur wiec nie mam punktu odniesienia.

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie mierzysz tempkę? Jeśli pod językiem, to te "góry i doliny" mogą stąd wynikać. Może spróbuj mierzyć od następnego cyklu w pochwie?

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy mi się zdaje czy mierzysz temperaturę termometrem rtęciowym? masz bardzo zaokrąglone pomiary :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ