Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Odpowiedz

Moj pierwszy wykres

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bree Autorytet

Wysłany: 17 stycznia 2015, 14:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tu zupelnie nowa i dopiero zaczynam. oto moj pierwszy wykres, chcialam go sama zinterpretowac ale nie jestem pewna, widze ze dziewczyny maja taka duza wiedze ze postanowilam sie zapytac, co sadzicie? Wiem ze zaznaczam same temperatury, ale po zbliajacym okresie zaczne obserwowac wszystko i dodawac, na poczatku robilam tylko testy na ovu, teraz zaczelam mierzyc temperature. dodam ze mam 40 lat i 2 dzieci a chcialabym jeszcze jedno chociaz dla mnie to ostatni dzwonek a moze i tak troche po dzwonku.... jesli ktoras bylaby na tyle mila i napisala skad ten skok w fazie lutealnej? Bede zobowiazana.... pozdrawiam

4ad157980361563fc97bd5f8550b9d81.png

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2015, 14:25

Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

preg.png
  • Kaśka13 Koleżanka

Wysłany: 18 stycznia 2015, 09:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    skok jest bardzo dobry świadczy o tym, że owulacja odbyła się prawidłowo :) powodzenia :)

Bree lubi tę wiadomość

02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • Bree Autorytet

Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo dziekuje :* nie ukrywam ze troche mi sie spieszy z racji na wiek, i teraz w fazie poowulacyjnej zastanawiaja mnie te gory i doliny, byc moze to zupelnie normalne ale ja nie obserwowalam swoich wczesniejszych temperatur wiec nie mam punktu odniesienia.

Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

preg.png
  • Gianna Autorytet

Wysłany: 19 stycznia 2015, 15:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie mierzysz tempkę? Jeśli pod językiem, to te "góry i doliny" mogą stąd wynikać. Może spróbuj mierzyć od następnego cyklu w pochwie?

"Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • Aleksia85 Autorytet

Wysłany: 19 stycznia 2015, 19:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy mi się zdaje czy mierzysz temperaturę termometrem rtęciowym? masz bardzo zaokrąglone pomiary :)

JEZU,DZIĘKUJĘ ZA TEN CUD! <3

gann3e3kucyr1xfk.png

w5wqcwa1bc3vq9f8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego