X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów NPR - Pomóżcie w interpretacji pierwszego cyklu po porodzie
Odpowiedz

NPR - Pomóżcie w interpretacji pierwszego cyklu po porodzie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mamof2 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 10 września 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Pomożcie prosze ocenić mi czy w tym cyklu już miałam owulacje czy nie. Niby temperatura wzrosła, ale czesto wstaje do dzieci, nie zawsze śpie pełne 6h i nie wiem na ile pomiary są wiarygodne. Mam stałą kremowa wydzieli z nitkami śluzu jakby przed pojawieniem sie bardziej plodnego śluzu nitki sa przejrzyste, teraz niby "po owulacji" sa bardziej kremowe, mam dwa przedwczesne skoki temperatury przed w dniu szczytu, a kolejny wzrost tem ten z 7 wrzesnia jest po praktycznie nie przespanej nocy. Nie wiem czy moge uznac ze juz jestem po owulacji czy jeszcze poczekac czy bedzie 4 dzien z wyzsza tem. Pomozcie i powiedzdzie co myslicie.

  • Mamof2 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 10 września 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres - https://ovufriend.pl/graph-print,b397e832c35d117ffbe8cadfaaea4cb2,0px.html

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 10 września 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak długie masz cykle?

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Mamof2 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 10 września 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok 35 dni

  • Mamof2 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 10 września 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i nie napisałam ze karmie piersia

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 11 września 2017, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli cykle masz 35 dniowe średnio - to owulacja była ok. 20 dc - co by się pokrywało z temperaturą, bo wtedy był skok. Nie pokrywa się ze śluzem, ale sama piszesz, że śluz masz stały, więc nie wiem, czy bym go brała pod uwagę w interpretacji. W każdym razie patrząc na temperaturę owulacja była ok. 20 dc i biorąc pod uwagę długość cykli. Temperatura powinna być wiarygodna po co najmniej 3 h nieprzerwanego snu.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ