Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Odstawienie tabletek i problem z owulacją
Odpowiedz

Odstawienie tabletek i problem z owulacją

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • kociaczek280 Koleżanka
  Postów: 31 0

  Wysłany: 23 września 2016, 08:50

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej dziewczyny:* Jestem tu nowa,to mój pierwszy cykl który obserwuje i trochę się pogubiłam. OF ciagle przesuwa mi termin owulacji najpierw był to 24dc,25dc a nawet 27dc. Kiedy zmieniłam obserwacje śluzu spowrotem wyznaczyło na 25. Czy mogłybyście zerknąc na mój wykres? Na objawach śluzu nie polegam,są zaburzone, często wogóle go nie ma..Opieram się głównie na pomiarze temperatury.

 • kociaczek280 Koleżanka
  Postów: 31 0

  Wysłany: 23 września 2016, 08:50

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  464a9d9e946ba09db6872f2d9f5a889d.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ