X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Opóźniona owulacja
Odpowiedz

Opóźniona owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 19 lutego 2013, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Czy pomógłby mi ktoś zinterpretować mój cykl. Co oznaczają te skoki w fazie lutealnej? Czy ovu wyznaczył dobrze owulację? Będzie coś z tego?

    c1b46ab63cb1f73b34f8ccc35524f7e4.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2013, 16:36

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam, że w ustach moga wychodzić takie sensacje, bo rożne rejony pod językiem moga mieć inną temperaturę, terean najbardziej z tyłu pod językiem chyba najwyższą, ale jeśli spałaś z otwartą buzią to też zafałszuje wynik. Najlepiej mierzyć w pochwie // dosc czesto mierzysz też o różnych porach. Moim zdaniem - podkreślam, ze moim skromnym zdaniem, bo ekspertem nie jestem, owulka nie była dokładnie tego dnia co owu sugeruje, bo przerywana linia to jedynie sugestia z jego strony, bo widocznie ma za mało jednoznacznych danych. Owulka jeśli była to albo koło 13stego albo 18stego, ale przy takich górach i dolinach dla pewności robic testy owulacyjne, lub korzystać z mikroskopu owulacyjnego.

  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 19 lutego 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odp. Generalnie mierzę zawsze w jednym miejscu w ustach i jak jest "dziwny" odczyt to powtarzam 2 albo 3 razy. Trudno mi będzie zmienić na odczyt z pochwy, bo kolejne wykresy się przesuną w górę lub w dół.

    Ten cykl jest wyjątkowo dziwny. Z reguły nie mam takich skoków. Od terminu owulki zaznaczonego na wykresie bolą mnie piersi i jajniki i czuje się jakoś "ciążowo". Czy taki wykres może być ciążowy czy raczej wskazuje na jakieś problemy hormonalne?

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu nie zmieniaj, ale w następnym możesz, wtedy cały cykl będzie mierzony w jednym miejscu i będzie miarodajny.

    Wydaje mi się, że jest za wcześnie na osadzanie, czy cos z tego będzie, zwłaszcza, że prawdopodobnie jest tydzień po owulce. Myślę, że to raczej zaburzenia hormonalne (lub kwestia pomiarów o różnych porach + wahania pod językiem), ale zerknij na wykresy ciążowe tutaj: http://mamo-tato.pl/article_show.php?a_id=12&s_id=1

    tam jest przynajmniej jeden taki rozchulany jak Twój :)

    Natomiast objawy typu wrażliwe piersi, zawroty głowy występują nieco później, na pewno nie od dnia zapłodnienia, ani nie dzień później. Raczej około dwóchtygodni później dają o sobie znać.

  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 19 lutego 2013, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, faktycznie chyba coś po antybiotyku mi się rozregulowało. Niepotrzebnie się nakręcam, bo i tak starania dopiero od kwietnia i nawet na rękę by mi nie było, ale...

    Czy możliwe, że owulka była dopiero 21dc? Tak coś mi się zdaje, ze to po antybiotyku.Wtedy i śluz i szyjka się zgadza.

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozliwe oczywiscie :) pomysl, ze ja mialam teraz owulke w 64 dc! :) hehe... Proponuje poczekac kilka dni I wtedy ew. Wrocic do pytan. A antybityk wiele mysle tu wyjasnia.

  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 20 lutego 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow! No to czekamy. Dziś jakby zaczynał się powrót do normalności w tempkach.

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ