Forum Temperatury, wykresy, płodność Owulacja a alkohol
Odpowiedz

Owulacja a alkohol

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • CottonCandy Debiutantka

Wysłany: 7 sierpnia 2018, 13:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie umiem znaleźć takiego tematu na stronie. Mam nadzieję że ktoś mi pomoże ponieważ mam chyba dosyć nietypowe pytanie. A mianowicie mierzę temp co rano i wszystko bylo ok pięknie, temp nagle spadła mocno i po 2 dniach wystrzeliła w góre. Ale pojechałam na wyjazd i tam wypiłam sporo alkoholu (sporo za dużo) i dzisiaj jak mierzyłam to temp wróciła do normy z pierwszej części cyklu. Czy mogło się tak zdarzyć że wystąpiła owulacja ale alkohol ją przerwał?? jest to w ogóle możliwe? Bardzo mi zależy na odpowiedzi. pozdrawiam

• Isaura81 Autorytet

Wysłany: 10 sierpnia 2018, 07:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie. Alkohol poważnie zaburza pomiary temperatury. Dzięki niemu mogłam jej po prostu nie moglam odnotować jak była.
    U mnie nawet 1 piwo rozwala całe pomiary. Dlatego już nie wyznaczam ovu na termometrze

Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2018, 07:54

Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.