X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pierwszy wykres i wysoka temperatura?
Odpowiedz

Pierwszy wykres i wysoka temperatura?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sonia94 Autorytet
    Postów: 394 408

    Wysłany: 24 marca 2017, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, wiem ze nie mierzyłam temp od poczatku cyklu ale zastanawia mnie ta wysoka temperaturka. Co o tym myslicie? Miałyście tak? Pozdrawiam

    https://ovufriend.pl/graph/5484b18776ee21bf15f357a9cc4d02f7

    Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • Paulciaa__ Przyjaciółka
    Postów: 118 145

    Wysłany: 24 marca 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura bardzo ładnie Ci rośnie. Najważniejsze żeby nie spadła poniżej linii podstawowej. Ładny jednodniowy spadek temperatury i ponowny jej wzrost. Jest duża szansza na zakończenie cyklu zieloną kropeczką. A kiedy spodziewasz się okresu? :)

    Nikola Mała Wojowniczka 03.01.19 880g i 37cm❤
  • Paulciaa__ Przyjaciółka
    Postów: 118 145

    Wysłany: 24 marca 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieloności Ci życzę :)

    Nikola Mała Wojowniczka 03.01.19 880g i 37cm❤
  • Sonia94 Autorytet
    Postów: 394 408

    Wysłany: 24 marca 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Paulciaa :) juz jutro ma przyjsc @

    Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ