X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów pomoc w interpretacji - WCZESNA OWULACJA
Odpowiedz

pomoc w interpretacji - WCZESNA OWULACJA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc kobietki :) prosze o pomoc w interpretacji wykresu . Wspołzycie z mezem w czase owulacji potwierdzonej testami owulacujnymi ( mam wczesna owulacje cykle jak w zegarku co 28 dni ) jednak temperatury nie wskazuja na udana próbe poczęcia …:(
    co myslicie .. pomóżcie
    MÓJ AKTUALNY WYKRES
    fc3ad1a5a1423be6148f391b5e1ca2cf.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2016, 20:44

  • ana909 Ekspertka
    Postów: 350 85

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pierwsze jest wątek z interpretacją wykresu, nie trzeba nowego. Po drugie owulacja wygląda że była, po trzecie do czasu @ nikt nie wywrozy, czy się udało.

    Kocham Cię córeczko ❤
    Alicja 3820g i 54cm ur. 28.09.2016 r ❤❤❤
  • Martyśka Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, niepokoi mnie mój brak @. Bardzo proszę o interpretację wykresu. Podobno lekarz po badaniu usg powiedział, że ovu nie widać choć ja sądzę zupełnie inaczej. Wskazuje na to podwyższenie temp i poziom progesteronu 23,33 w 34 dc. HCG w 34 dc negatywne, test wczoraj negatywny nie wiem już co o tym myśleć. Dzisiaj 38 dc a tu nic, męczy mnie od tygodnia zgaga, wzdęcia i cały czas spać mi się chce.

    18a6c30fa93f01f41bf1762ce840b82e.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 14:24

    18a6c30fa93f01f41bf1762ce840b82e.png
  • dorota14 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    431e204e60acda0c2d2425430298865d.png[/

    Cześć dziewczyny prosze was o interpretacje mojego wykresu.

    dorota14
  • Gagarek Koleżanka
    Postów: 94 19

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    No dobrze, a co chciałabyś zinterpretować?
    Skok był, temperatura utrzymuje się na wzniesionym poziomie, coż jeszcze ? :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ