X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc wykres ktoś pomorze
Odpowiedz

Pomoc wykres ktoś pomorze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pola 29 Koleżanka
    Postów: 154 3

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny potrzebuje pomocy czy możliwa jest owulacja na początku cyklu po okresie pierwszy raz tak mam taki skok temperatury na początku cyklu i nie Wiem co myśleć zajrzyjcie do mojego wykresu

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tu nie widzę skoku, tzn jest bardzo duży spadek i potem temperatura rośnie, ale te temperatury nie są wyższe od tych z początku @, więc nie można tego nazwać skokiem. Bardzo wątpię, żeby to była owulacja. A masz jakiś śluz?

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Pola 29 Koleżanka
    Postów: 154 3

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluz JEST ale jakby gęsty klejące plus ze mam ochotę na seks i delikatnie są wrażliwe piersi to nic się nie dzieję nigdy nie miałam takiego skoku zawsze 15 lub później albo wcale dlatego jestem zdziwiona

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola 29 wrote:
    Śluz JEST ale jakby gęsty klejące plus ze mam ochotę na seks i delikatnie są wrażliwe piersi to nic się nie dzieję nigdy nie miałam takiego skoku zawsze 15 lub później albo wcale dlatego jestem zdziwiona

    Odpisałam Ci na drugim wątki na którym pisałaś ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli śluz jest gęsty i klejący, to to nie jest śluz płodny, więc tym bardziej baaaardzo mało prawdopodobne, że w tej chwili masz dni płodne i owulację za pasem. Ja tam największa ochotę na seksy mam w czasie @ i tuż po niej, więc to też chyba nie jest nic nadzwyczajnego ;)

    terka lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • sabink9018 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/aa2be4f3a729.png.html prosze o interpretacje

    Sabinciaaa
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sabink9018 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/aa2be4f3a729.png.html prosze o interpretacje

    Za wcześnie za jakiekolwiek interpretację. Widzę tylko temperaturę ktora pokazuje ze jesteś w 1 fazie cyklu

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • sabink9018 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczyt sluzu byl 10 dnia, czyli co czekac az temperatura jeszcze wzrośnie?

    Sabinciaaa
  • Pola 29 Koleżanka
    Postów: 154 3

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m_d_f wrote:
    Jeśli śluz jest gęsty i klejący, to to nie jest śluz płodny, więc tym bardziej baaaardzo mało prawdopodobne, że w tej chwili masz dni płodne i owulację za pasem. Ja tam największa ochotę na seksy mam w czasie @ i tuż po niej, więc to też chyba nie jest nic nadzwyczajnego ;)
    No mój mąż zawsze mówi że po okresie jestem popedliwa i ciągle mi się chce a potem w poliester lub przed okresem nie mam ochoty

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ