X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Proszę o pomoc w interpretacj wykresu_nowa
Odpowiedz

Proszę o pomoc w interpretacj wykresu_nowa

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • k_star Nowa

Wysłany: 12 lutego 2019, 09:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, dopiero zaczęłam mierzyć temperaturę. Staramy się o dzidziusia od 4 cykli. Wszystkie objawy( śluz, temp., test owulacyjny) wskazują na to, że owulacja powinna być 7-8.02., jednak OVU nie wykryło owulacji. Dziś znowu skok temperatury i OVU pokazuje dni płodne. Co to może oznaczać? Czy możliwe, że owulacji nie było? Przesunęła się? Bardzo proszę o pomoc :)

e463010a8bc88ab4885f9ec62da551b6.png

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2019, 09:34

• Krąsi Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2019, 10:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu jest tylko i aż algorytmem, który ma za zadanie ułatwić obserwacje. Jeśli jednak inne wartości wskazują Ci na owulację innego dnia, nie bierz pod uwagę matematycznych wyliczeń ovu, a weź pod uwagę testy, odczucia swojego organizmu - jeśli jesteś ich pewna oczywiście. Najpewniejszy i tak jest monitoring.

ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • Olee Znajoma

Wysłany: 12 lutego 2019, 12:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwróć uwagę czy odczuwasz ból jamnika po lewej bądź prawej stronie oraz jaki masz sluz. Ja miałam problemy z określeniem sluzu, był głównie wodnista ale pomógł mi olej z wiesiolka i siemię lniane.

• Crikietka Debiutantka

Wysłany: 15 lutego 2019, 14:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem tu nowa, powiedzcie mi czy jest szansa na ciaze? bylam na 4 usg powiedziano mi ze w tym cyklu nic z tego, moja lekarka spojrzala na wykres i powiedziala mi ze owulacja byla w poniedzialek, kazała zacząć brać duphaston, acard, i zastrzyki neoparin (zamiennik clexany) biore jeszcze encorton, i witaminy. Wczoraj zrobilam bete i niestety negatywna, po czym odnalazlam ta stronke wprowadzilam dane i ten wykres pokazal mi ze owulacja prawdopodobnie byla w srode, czy jest jakiś dzień szansy ze jak zrobie jutro bete to wyjdzie? Oto link do wykresu: https://ovufriend.pl/graph/baed682d16a1dd6299fb6591be5c6c9c

• terka Autorytet

Wysłany: 15 lutego 2019, 19:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crikietka wrote:
    Dziewczyny jestem tu nowa, powiedzcie mi czy jest szansa na ciaze? bylam na 4 usg powiedziano mi ze w tym cyklu nic z tego, moja lekarka spojrzala na wykres i powiedziala mi ze owulacja byla w poniedzialek, kazała zacząć brać duphaston, acard, i zastrzyki neoparin (zamiennik clexany) biore jeszcze encorton, i witaminy. Wczoraj zrobilam bete i niestety negatywna, po czym odnalazlam ta stronke wprowadzilam dane i ten wykres pokazal mi ze owulacja prawdopodobnie byla w srode, czy jest jakiś dzień szansy ze jak zrobie jutro bete to wyjdzie? Oto link do wykresu: https://ovufriend.pl/graph/baed682d16a1dd6299fb6591be5c6c9c

Szansa jest. Ale lepiej jeszcze poczekać. Wg tego wykresu jesteś dopiero 9 dni po owulacji. Może być za wcześnie na test

https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Crikietka Debiutantka

Wysłany: 15 lutego 2019, 20:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to w 3majcie kciuki jutro pojade zrobic bete jeszcze raz moze a noż wyjdzie!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ