X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów proszę pomóżcie!!
Odpowiedz

proszę pomóżcie!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Sylwia wrote:
    Dziewczyny zerknijcie proszę na mój wykres. Nie potrafię zinterpretować kiedy była owulacja. Brakuje kilka temp ale po prostu jestem tak zmęczona ostatnio i zestresowana że nie wstałam w weekend na pomiar. Jestem 10 miesięcy po porodzie. Cykle wyglądają totalnie inaczej niż przed ciążą a mam regularne od 5 miesięcy - temp mierzę od 2 cykli dopiero. W ogóle nigdy takich temp wysokich nie miałam tylko w cyklu ciążowym. Szyjka durnieje bo od 2 dni jest średnio wysoki lub wysoko a teoretycznie powinna być nisko . Śluz też dziwnie bo był suchy i myślałam że to druga faza a wczoraj wieczorem był kremowy.... Naprawdę nie wiem co myśleć. Oby teraz to nie była ciąża bo nie jestem gotowa na kolejne dziecko a poza tym miałam ostatnio zabieg i dostałam znieczulenie którego w ciąży nie wolni i leki......
    Aha i jeszcze jedno pytanie. Czy to możliwe żeby szyjka była cały czas otwarta?

    Proszę pomóżcie
    wstaw swoj wykres

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok już jest

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 00:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    halo halo czy ktos podpowie jak interpretowac wykres?

  • iwmar Koleżanka
    Postów: 53 10

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 01:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udostepnij wykres dla wszystkich

  • ewelia Koleżanka
    Postów: 79 8

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia moje ovu-->bieżący wykres-->pod wykresem udostępnij wykres-->wykres na tablicy-->dla wszystkich i zatwierdź

    ex2b2n0az5d0t4z9.png
  • ana909 Ekspertka
    Postów: 350 85

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym jest wątek o interpretacji wykresu

    Kocham Cię córeczko ❤
    Alicja 3820g i 54cm ur. 28.09.2016 r ❤❤❤
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ