X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów przecież to niemożliwe....
Odpowiedz

przecież to niemożliwe....

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jeżyna13 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 lipca 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Prowadzę wykres od 3 miesięcy i .... jak to możliwe, że wyznaczyło mi owu na 8 dc???
    Zawsze było 16dc lub 18 dc.
    Cykle mam 32 dniowe lub 34 dniowe, wyjątkowo mam 28.
    Co robię źle zaznaczając na wykresie???????? Zgłupiałam
    a719589d16de07fe077e1c668e69c10f.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2019, 22:58

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 26 lipca 2019, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętaj że to algorytm
    Wyznaczył to na podstawie wprowadzonych danych. Od 8 dnia temp rosła więc tak wyznaczył owu
    Myślę że to zmieni

    jeżyna13 lubi tę wiadomość

    hchy3e3kiyb8yirx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ