X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów przecież to niemożliwe....
Odpowiedz

przecież to niemożliwe....

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jeżyna13 Nowa

Wysłany: 25 lipca 2019, 22:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Prowadzę wykres od 3 miesięcy i .... jak to możliwe, że wyznaczyło mi owu na 8 dc???
    Zawsze było 16dc lub 18 dc.
    Cykle mam 32 dniowe lub 34 dniowe, wyjątkowo mam 28.
    Co robię źle zaznaczając na wykresie???????? Zgłupiałam
    a719589d16de07fe077e1c668e69c10f.png

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2019, 22:58

• /Natalka Przyjaciółka

Wysłany: 26 lipca 2019, 07:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętaj że to algorytm
    Wyznaczył to na podstawie wprowadzonych danych. Od 8 dnia temp rosła więc tak wyznaczył owu
    Myślę że to zmieni

jeżyna13 lubi tę wiadomość

hchy3e3kiyb8yirx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ