X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Siemię lniane można przyjmować cały cykl?
Odpowiedz

Siemię lniane można przyjmować cały cykl?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 8 listopada 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Olejek z nasion wiesiołka należy odstawić w dniu owulacji. A siemię lniane mogę pić dalej?

    Olejek naprawdę działa, biorę kapsułki od kilku dni, a już są efekty :)

    Irmina
  • kuki123 Koleżanka
    Postów: 40 17

    Wysłany: 8 listopada 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem to siemię można pić cały cykl :-). Też zaczęłam w tym cyklu pić olej z wiesiołka. Zdecydowanie działa, śluzu jest więcej.

  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 8 listopada 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) Więc będę piła siemię do końca cyklu. Może w końcu się uda po 5 miesiącach starania :)

    Irmina
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ