Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Siemię lniane można przyjmować cały cykl?
Odpowiedz

Siemię lniane można przyjmować cały cykl?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • irma37 Koleżanka

Wysłany: 8 listopada 2016, 18:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Olejek z nasion wiesiołka należy odstawić w dniu owulacji. A siemię lniane mogę pić dalej?

Olejek naprawdę działa, biorę kapsułki od kilku dni, a już są efekty :)

Irmina
  • kuki123 Koleżanka

Wysłany: 8 listopada 2016, 20:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem to siemię można pić cały cykl :-). Też zaczęłam w tym cyklu pić olej z wiesiołka. Zdecydowanie działa, śluzu jest więcej.

• irma37 Koleżanka

Wysłany: 8 listopada 2016, 22:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) Więc będę piła siemię do końca cyklu. Może w końcu się uda po 5 miesiącach starania :)

Irmina
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego