Z okazji Dnia Matki

Wszystkim Mamom - tym przyszłym i teraźniejszym - dużo dobrych, pozytywnych chwil 😊
Specjalnie dla Ciebie: aż 50% zniżki na pierwszą wizytę i badania w jednej z najlepszych Klinik!
Odbierz zniżkę
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Skok temperatury a owulacja tydzień później?
Odpowiedz

Skok temperatury a owulacja tydzień później?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • martakam Autorytet

Wysłany: 19 marca 2019, 16:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Mam małą zagwostkę. Od 3 miesięcy mierzę regularnie temperaturę, a w tym cyklu wprowadziłam też testy owulacyjne. Skok temperatury wyszedł mi teraz baaardzo szybko, bo w 10 dniu cyklu, a razem z nim wodnisty śluz. Natomiast tydzień później pozytywny test owu i dużo śluzy o konsystencji biała jaja, plus ból jajnika i lekko zabarwiony na brązowo śluz przez chwilę. A skoku temp brak.
    Zgłupiałam totalnie... Chyba jednak bardziej powinnam zaufać testowi co?

qb3c4z173dm8368h.png
    qb3c3e5e4rtuompq.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 marca 2019, 07:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciężka sprawa, testy też bywają omylne. Trzeba dłużej poobserwować organizm, to będzie wiadomo czy ufać śluzowi :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ