X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Skok temperatury o 0.2
Odpowiedz

Skok temperatury o 0.2

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 grudnia 2018, 10:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

Dziewczyny czy zdarzało się ze mialyscie owulacje milo niewyznaczenia jej przez Ovufriend.
    W znalezionych informacjach jest ze skok powinien wynosic co najmniej 0.2 i taki u mnie byl potem. Niestety moj jeden z najwyższych wynikow pewnie podwyzszyl alkohol, wiec juz sama nie wiem czy spisać ten miesiac na straty...
    Wykres w miniaturce

• Iga66 Autorytet

Wysłany: 16 grudnia 2018, 11:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem owu była, Alko owszem może zaburzyć temperaturę wiec kolejne dni pokażą.

Powodzenia

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2018, 11:48

40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • kwiatek5 Znajoma

Wysłany: 27 grudnia 2018, 15:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovufriend.pl nawet pokazuje owulacje gdy cykl jest bezowulacyjny,zauważyłam to po wykresach staraczek.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ