X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Skok temperatury o 0.2
Odpowiedz

Skok temperatury o 0.2

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Dziewczyny czy zdarzało się ze mialyscie owulacje milo niewyznaczenia jej przez Ovufriend.
    W znalezionych informacjach jest ze skok powinien wynosic co najmniej 0.2 i taki u mnie byl potem. Niestety moj jeden z najwyższych wynikow pewnie podwyzszyl alkohol, wiec juz sama nie wiem czy spisać ten miesiac na straty...
    Wykres w miniaturce

  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem owu była, Alko owszem może zaburzyć temperaturę wiec kolejne dni pokażą.

    Powodzenia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2018, 11:48

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • kwiatek5 Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovufriend.pl nawet pokazuje owulacje gdy cykl jest bezowulacyjny,zauważyłam to po wykresach staraczek.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ