X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Słaby okres a ciąża
Odpowiedz

Słaby okres a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jowitka Znajoma
    Postów: 22 23

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    to moj 1 cykl na ovufriend.
    Jeżeli był już podobny temat to przepraszam, lecz jak chciałam wejsc w podobny tytuł to mnie wyrzucało do strony głównej. (??)

    Staramy sie z narzeczonym już 5 m-cy.
    Okresy mam w miare regularne. Od 31 do 35. Lecz w tym miesiącu pierwszy raz w życiu dostałam brązowe plamiene w 22-24dc, a w 25dc troszeczke silniejsze czerwone, ale nadal słabe. Moje miesiączki to utrapienie. Zawsze już pierwszego dnia lało sie ze mnie jak ze swini :) i tak do 4 dnia okresu Bolesne jak cholera. A teraz już nie wiem czy to okres czy plamienie. I dlaczego tak wczesnie. Piersi mi nie napuchly, jak to ja mówie. Bol w podbrzuszu wystepuje lecz slaby. Dodam jescze ze nim zaczelam plamin przy chodzeniu bolaly mnie tak jakby jajniki czy sciegna. Dziwne uczucie.
    Ostatnio również jestem ciagle zmeczona, klade sie ogladam film i zasypiam znienacka w ciagu dnia. Przeszkadza mi rowniez bo glowy.
    Co lepsze wyczytałam gdzieś, ze test owulacyjny wykryje ciąże. Wiec, ze mam ich sporo zrobilam wczoraj wieczorem i wyszedl pozytywny,Dzisiaj rano też pozytywny. (wczoraj i dzis 2 kreska troszeczke badsza od kontrolnej) Nie wiem czy w to wierzyc.

    Co o tym wszystkim sądzicie??

    3jgxrjjgzm43f9b7.png
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jowitka wrote:
    Witam,
    to moj 1 cykl na ovufriend.
    Jeżeli był już podobny temat to przepraszam, lecz jak chciałam wejsc w podobny tytuł to mnie wyrzucało do strony głównej. (??)

    Staramy sie z narzeczonym już 5 m-cy.
    Okresy mam w miare regularne. Od 31 do 35. Lecz w tym miesiącu pierwszy raz w życiu dostałam brązowe plamiene w 22-24dc, a w 25dc troszeczke silniejsze czerwone, ale nadal słabe. Moje miesiączki to utrapienie. Zawsze już pierwszego dnia lało sie ze mnie jak ze swini :) i tak do 4 dnia okresu Bolesne jak cholera. A teraz już nie wiem czy to okres czy plamienie. I dlaczego tak wczesnie. Piersi mi nie napuchly, jak to ja mówie. Bol w podbrzuszu wystepuje lecz slaby. Dodam jescze ze nim zaczelam plamin przy chodzeniu bolaly mnie tak jakby jajniki czy sciegna. Dziwne uczucie.
    Ostatnio również jestem ciagle zmeczona, klade sie ogladam film i zasypiam znienacka w ciagu dnia. Przeszkadza mi rowniez bo glowy.
    Co lepsze wyczytałam gdzieś, ze test owulacyjny wykryje ciąże. Wiec, ze mam ich sporo zrobilam wczoraj wieczorem i wyszedl pozytywny,Dzisiaj rano też pozytywny. (wczoraj i dzis 2 kreska troszeczke badsza od kontrolnej) Nie wiem czy w to wierzyc.

    Co o tym wszystkim sądzicie??


    w testy owulacyjne nie wierzyłabym,że wskazują ciąże... owulacyjny wykrywa LH a ciążowy HCG. Natomiast plamienia w ciąży sie zdarzają ale jeśli chodzi o Twoja sytuacje to tylko test ciążowy a potem test z krwi pokaże czy to ciąża. ja któregoś cyklu miałam takie plamienia przed miesiączką kilka dni i za kilka dni nadszedł normalnie okres. musisz uzbroić się w cierpliwość.

    Może inne dziewczyny,które bardziej się orientują coś doradzą;)

    lprktv73nye615w2.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę jestem zdziwiona bo nigdy nie słyszałam o tym żeby testy owulacyjne wykrywały ciąże. Najlepiej jeszcze poczekać i zrobić test ciążowy. Skoro jednak test owulacyjny wyszedł pozytywny to może to było plamienie owulacyjne właśnie , trudno powiedzieć , organizm lubi robić takie niespodzianki

    paula22 lubi tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ