X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Spójrzcie na wykres Please !:)
Odpowiedz

Spójrzcie na wykres Please !:)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karuzella Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta, mierzę temperaturę od 3 cykli, ale na forum jestem nowa. Zerknijcie proszę na mój wykres, bo nie wiem, czy zaraz @ czy termometr oszalał :/

    42f99ab76c867afdb64c17a4ae06475e.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2014, 09:49

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ile trwają Twoje cykle?

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardziej precyzyjne pomiary miałabyś mierząc termometrem z dwoma miejscami po przecinku. Na podstawie tego wykresu ciężko jest stwierdzić, czy Twoja dzisiejsza temperatura sięga linii podstawowej, czy też nie. Ale generalnie Twój spadek jest klasycznym objawem zbliżającej się @.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • Karuzella Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni - ostatnie trzy cykle miały długość:30,22,33

  • Karuzella Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justeck - łykam Duphaston od 16 dc (2 x dziennie) - czy możliwa jest niewydolność fazy lutealnej - chodzi mi o to, że trochę za wcześnie na okres przecież... chyba

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, ja miałam cykle od 28 dni wzwyż, a tu nagle w lipcu 24 dni. Ale faktycznie biorąc pod uwagę długość fl to krótko. Gdyby to był jednorazowy spadek i natychmiastowy wzlot, to nie mówiłabym o niewydolności, ale Tobie stopniowo od kilku dni spadają tempki. Stąd też moje przypuszczenie, że nadchodzi u Ciebie okres.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • Karuzella Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 1 września 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, koleżanki, podbijam temat,co powiecie dzisiaj na mój wykres? Testować?

  • Karuzella Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 7 września 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tylko chciałam Wam powiedzieć, że jestem w ciąży:)

    agniesja lubi tę wiadomość

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 7 września 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!! Uwielbiam się mylić w tę stronę! ;)

    Karuzella lubi tę wiadomość

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 7 września 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karuzella wrote:
    Tak tylko chciałam Wam powiedzieć, że jestem w ciąży:)
    widziałam :) Gratuluję :)

    Karuzella lubi tę wiadomość

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ