X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Stosunek dzień przed śluzem płodnym?
Odpowiedz

Stosunek dzień przed śluzem płodnym?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2020, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, to jest mój pierwszy wątek na tym forum, szukałam podobnego, który być może odpowie na moje pytanie, ale niestety nic nie znalazłam. Chciałabym się dowiedzieć jak to jest ze stosunkiem dzień przed śluzem płodnym. Czy plemniki mogą przetrwać? Pierwszy dzień mojej ostatniej miesiączki to 27.01, następną mam dostać 26.02. W dniu 09.02 doszło do stosunku, w tym czasie miałam bardzo mało śluzu płodnego o ile dobrze odróżniam śluz płodny od niepłodnego... (występowało uczucie wilgotności, a śluz rozciągał się na kilka milimetrów), szyjka macicy dosyć wysoko, miękka, wyczułam otwór), kłucie w jajniku. Dzisiaj - dzień po stosunku, śluzu dużo, rozciągliwy na 2cm, szyjka macicy również wysoko i miękka. Temperatura wciąż utrzymuje się raczej na niskim poziomie, jednak w tym cyklu nie chcę brać jej za wiarygodny czynnik ze względu na pracę zmianową i inne godziny mierzenia temperatury... Czy jest możliwość, że przy tych objawach doszło do zapłodnienia czy raczej nie ma takiej możliwości? Kiedy mogę się spodziewać owulacji, czy jest już ona za mną?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ