Forum Temperatury, wykresy, płodność Stosunek dzień przed śluzem płodnym?
Odpowiedz

Stosunek dzień przed śluzem płodnym?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kamyk120 Debiutantka

Wysłany: 10 lutego, 13:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, to jest mój pierwszy wątek na tym forum, szukałam podobnego, który być może odpowie na moje pytanie, ale niestety nic nie znalazłam. Chciałabym się dowiedzieć jak to jest ze stosunkiem dzień przed śluzem płodnym. Czy plemniki mogą przetrwać? Pierwszy dzień mojej ostatniej miesiączki to 27.01, następną mam dostać 26.02. W dniu 09.02 doszło do stosunku, w tym czasie miałam bardzo mało śluzu płodnego o ile dobrze odróżniam śluz płodny od niepłodnego... (występowało uczucie wilgotności, a śluz rozciągał się na kilka milimetrów), szyjka macicy dosyć wysoko, miękka, wyczułam otwór), kłucie w jajniku. Dzisiaj - dzień po stosunku, śluzu dużo, rozciągliwy na 2cm, szyjka macicy również wysoko i miękka. Temperatura wciąż utrzymuje się raczej na niskim poziomie, jednak w tym cyklu nie chcę brać jej za wiarygodny czynnik ze względu na pracę zmianową i inne godziny mierzenia temperatury... Czy jest możliwość, że przy tych objawach doszło do zapłodnienia czy raczej nie ma takiej możliwości? Kiedy mogę się spodziewać owulacji, czy jest już ona za mną?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.