X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Temperatura nie spadła przed okresem. Co jest ?
Odpowiedz

Temperatura nie spadła przed okresem. Co jest ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pauluss12 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy to normalne ze temperatura nie spadła przed okresem i utrzymuje się na wysokim poziomie??

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem tak bywa, mi zaczęła spadać dopiero w 3 dniu okresu i to też nie jakoś drastycznie;)
    Może to oznaczać też ciążę;) Może zrób test?


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Pauluss12 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 owulacje miałam 19dniu cyklu test robiłam w 29 dniu ale negatywny ;( do tego w tym cyklu temperatura była ponad 37 cały czas , to się nigdy nie zdążyło wcześniej. Przed miesiączka zawsze spadała a tu 36,9 i się utrzymuje.

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie jestem jeszcze tak zaawansowana w tym temacie żebym mogła Ci pomóc;(
    Może to po prostu byłą taka fanaberia tego cyklu, takie wyjątki się zdarzają a może jest coś nie tak z hormonami... a ilu dniowe masz cykle? Kiedy powinnaś dostać @?


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Pauluss12 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ dostalam wczoraj a zawsze było tak ze przed @ spadała temperatura. A tu sie utrzymuja wysoka. Rożnie to bywa z tymi cyklami przewaznie sa bardzo długie. A tu ten taki krótki tylko 30 dniowy. Oj sama noe wiem co mam myślec.

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj do końca @, jeśli temperatura nie spadnie to najlepiej idź do lekarza i pokaż mu swoje wykresy;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Pauluss12 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w którym dniu miałaś owulacje ?? U mnie już trzeci dzień jest @ a temperatura jest 36,9 i nie spadla a zawsze była 36,2.

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek jeśli krwawienie jest słabe to powtórz test za kilka dni;)
    Czasami plamienia zdarzają się podczas ciąży;)
    Trzymam kciuki;D


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Pauluss12 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek w następnym cyklu napewno sie uda :) trzeba miec nadzieje ;) u mnie temperatura nadal 36,9 a @ sie kończy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze byc jakis stan zapalny albo zle mierzysz.

  • Pauluss12 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierze tak jak zawsze Aszka. Sprawdziłam dwoma termometrami i cały czas po owulacji wysoka. Zdaje mi sie ze to jest @. Chociaz nie taki jak zawsze. Bo nie jest obfity.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 3 września 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja znajoma dowiedziedziala sie ze jest w 4 miesiacu ciazy, normalnie miesiaczkowala miala nieregularne @ druga znajoma urodzila dziewczynke a lekarze mowili ze nie moze miec dzieci, kiedy zaszla imprezosala duzo.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 4 września 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Pauluss12 jestem w identycznej sytuacji, mi coprawda troszke spadła ale nadal jest w tych wyzszych okres mi sie konczy , zrobilam test i jest na nim druga kreska blada ale ją widac. Najgorsze i wrecz mało prawdopodobne jest to ze ostatnie zblizenie było 18 dni temu wiec to chyba niemozliwe zeby dopiero teraz ewentualnie cos test pokazał i to po meisiaczce , dosc bolesnej wraz ze skrzepami :(( boje sie ze to cos zlego albo pozamaciczna

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 27 września 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie. jak to jest? mialam @ a tempka caly czas taka jak z pierwszego dnia.

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ