Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów temperatura przed @ a w trakcie
Odpowiedz

temperatura przed @ a w trakcie

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • gosiek77 Znajoma
  Postów: 29 3

  Wysłany: 16 września 2014, 08:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny czy temp [email protected] spada ponizej temp min? Bo mi nie spadla ponizej tylko zatrzymala sie na poziomie 36.70 a min byl 36.55. W 2 dniu @ jest z powrotem wys 36.86 czyli tak jak po owu. Czy ktoras z Was tak miala? bo moze jednak sie udalo?

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 08:54

  2nn33e3kahe13vzw.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ