Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów temperatura przed @ a w trakcie
Odpowiedz

temperatura przed @ a w trakcie

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • gosiek77 Znajoma
  Postów: 29 3

  Wysłany: 16 września 2014, 08:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny czy temp [email protected] spada ponizej temp min? Bo mi nie spadla ponizej tylko zatrzymala sie na poziomie 36.70 a min byl 36.55. W 2 dniu @ jest z powrotem wys 36.86 czyli tak jak po owu. Czy ktoras z Was tak miala? bo moze jednak sie udalo?

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 08:54

  2nn33e3kahe13vzw.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego