X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Temperatura w odstępie 3 godzin, pomóżcie dziewczyny!
Odpowiedz

Temperatura w odstępie 3 godzin, pomóżcie dziewczyny!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • StarającaMama23 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, pomóżcie dziewczyny. O maluszka walczymy 17 miesięcy, w tym jedno poronienie w 9 tygodniu. Byłam już tutaj kiedyś, ale nigdy nie mierzyłam temperatury. Zawsze testy, śluz, szyjka. Mam niedoczynność. Dobra, jeśli chodzi o mój dzisiejszy problem, to zmierzyłam sobie temperaturę o 6:00 jak zawsze, wtedy mąż wychodzi do pracy, było 36.3, ja później jeszcze się kładę i śpię do 9:30 - wtedy wstaje córka, nie wiem co mnie podkusiło i zmierzyłam jeszcze raz, minęły ponad 3 h snu, temperatura 36,9. Którą zapisać na wykresie przy takiej wielkiej różnicy. Z góry dziękuję. :*

  • aga2319 Ekspertka
    Postów: 262 97

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 20:09

  • StarającaMama23 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję. :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ