X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów test ovu pozytywny przed @
Odpowiedz

test ovu pozytywny przed @

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Jestem 2 dni przed @ dzis test ovu pozytywny o Co chodzi do tego wszystkiego sluz plodny i szyjka tez co jest czy moglo by byc tak ze tera ovulka idzie ale tam tez bylo wszystko plodne oszaleje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2014, 12:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://cdn.ovufriend.pl/cms/File/gallery_tests/6246631f1679cf70c3918bd91dc4ba29.jpg

  • renia825 Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robilas test ciazowy bo czytalam ze testy owulacyjne potrafia wykryc bardzo wczesna ciaze ja tego nie doswiadczylam ale kto wie

    20060923650122.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzis robilam bardzo slaby cien kreski zobaczymy za 2 dni

  • renia825 Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to w twoim przypadku sie sprawdzilo ja tak z corka mialam na tescie ciazowym wyszla bardzo slaba kreska a jak poszlam do lekarza to on jeszcze nic nie widzial a po paru dniach wyszly dwie krechy i lekarz stwierdzil 5 tydzien takze odrazu gratuluje bo to napewno ciaza!!!! :-)

    20060923650122.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hola hola nie zapędzajmy się, test owulacyjny pozytywny to niekoniecznie ciąża.

    Swojska życzę Ci, żeby to było to, ale Renia się rozkręciła...

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzis test ciazowy z porannego moczu negatywny a ovu pozytywny jutro ma byc @ wiec czekam jak nie bedzie beta

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moze byc tak ze ja teraz poprostu mam ovu bo w ciazy nie jestem mam bynajmiej jakas taka pewnosc

  • renia825 Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcialam tutaj zadaleko poleciec ale swojska pisala ze robilas test ciazowy i byly dwie kreski tylko jedna bardzo bardzo slaba ja tak mialam przy drugiej ciazy stad te wnioski.

    20060923650122.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie były spoko nie zalamuje się jak malpa nie przyjdzie beta każdy swoimi doświadczeniami stara tu się pomuc drugiej osobie więc dziękuję za wszystkie odpowiedzi trzymam kciuki za was mocno:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i sie udalo w tym cyklu dzis test pozytywny :) jestem strasznie szczesliwa

    Gosiacu, agniesja lubią tę wiadomość

  • klina Koleżanka
    Postów: 51 14

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję szczęścia :)

    klina
  • renia825 Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to gratuluje ciesze sie odromnie!!!! :-) :-). :-)

    swojska lubi tę wiadomość

    20060923650122.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzienkowac :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ