X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Wydruk wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nilakshi Koleżanka
    Postów: 58 13

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podłączam się z pytaniem do koleżanki :) Próbował ktoś drukować wykres z długiego cyklu?

    1usadf9hv0znxknt.png
    f2w3dqk3wj2i88rk.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Ja drukuję pierwszą część a potem przesuwam suwak i drukuję drugą część. Niestety środkowa część wykresu się powtarza ale innej opcji nie znalazłam.

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydruk -> właściwości -> orientacja strony zmienić na "pozioma"
    Powinno zadziałać.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • pp2018 Ekspertka
    Postów: 204 225

    Wysłany: 2 lipca 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie próbowałam zmienić orientacj strony, ale rzeczywiście ucina przy normalnym drukowaniu długich cykli.

    Starania od 02/2024
    38 lat

    Histeroskopia 31.05.2023
    AMH 0,82 ng/ml
    ANA pozytywny SS-B (+)
    Obniżona składowa dopełniacza C3
    Toxoplasmoza IgG, IgM-ujemny
    Różyczka IgG reaktywny
    CMV IgG reaktywny
    Kiła, HIV ujemmy
    Antygen HBs, przeciwciała p/HCV niereaktywny
    Witamina D 41,20

    witamina D, Fertisim, olej z wiesiołka, siemię lniane, ester-C
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ