X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anulek Koleżanka
    Postów: 33 30

    Wysłany: 14 listopada 2013, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Chciałąbym poprosić Was o opinie nt. mojego wykresu. Czy te temperatury nie są dziwne? Raz w górę raz w dół. Czy możliwa była owulacja w tym miesiącu

    c55fpc0zrgvwmkpn.png
  • anulek Koleżanka
    Postów: 33 30

    Wysłany: 14 listopada 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/61bf1744d1c09c05ae3ac27566ee6471

    c55fpc0zrgvwmkpn.png
  • anulek Koleżanka
    Postów: 33 30

    Wysłany: 14 listopada 2013, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki z góry za odpowiedzi. Mam jeszcze pytanie, Ovu wyznaczył mi owulację na 4 listopada, natomiast 2 listopada miałam wszystkie objawy owulacji- śluz, ból jajnika. 4 listopada śluz zanikł. Kiedy mogła być owulacja?

    c55fpc0zrgvwmkpn.png
  • anulek Koleżanka
    Postów: 33 30

    Wysłany: 16 listopada 2013, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ktoś doradzi... Podbijam watek

    c55fpc0zrgvwmkpn.png
  • Natka-77 Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 17 listopada 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulek, musisz udostępnić dla wszystkich wykres. na razie nie mamy do niego dostępu :-(

  • anulek Koleżanka
    Postów: 33 30

    Wysłany: 17 listopada 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, myślałam że wchodząc w link macie podgląd. Mam nadzieję, że teraz będzie widoczny..

    c55fpc0zrgvwmkpn.png
  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 17 listopada 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym owulke obstawiała na 16-17dc.

    Izaczek
  • anulek Koleżanka
    Postów: 33 30

    Wysłany: 17 listopada 2013, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze jak mam śluz płodny i te bóle owulacyjne, to zawsze w tych okolicach najbardziej się staram z mężem, potem jak śluz zanika to już wydaje mi się że po owulacji, choć temperatura rośnie po kilku dniach od tych bóli owulacyjnych.

    c55fpc0zrgvwmkpn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ