Forum Temperatury, wykresy, płodność wykres po poronieniu
Odpowiedz

wykres po poronieniu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasiula09 Autorytet

Wysłany: 11 listopada 2013, 13:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zacząć uzupełniać wykres jeżeli jestem po poronieniu i miałam robiony zabieg?

3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • mala_mi Autorytet

Wysłany: 12 listopada 2013, 11:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabieg traktuje się jako pierwszy dzień cyklu (choć niektórzy liczą dopiero od dnia 'po'). Zwykle temperatura szaleje, więc wykres wygląda dziwnie.
    Pewnie już o tym wiesz, ale z myśleniem o kolejnej ciąży lepiej odczekać przynajmniej do pierwszego okresu po łyżeczkowaniu.

9f7jzbmhwqv82yrb.png
  • Kasiula09 Autorytet

Wysłany: 12 listopada 2013, 12:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś dopiero zaczełam mierzyć temperature po zabiegu także zobaczymy jak ten wykres bedzie sie kształował.
    Z kolejnymi staraniami to narazie odpuszczamy zobacze co mi gin powie na wizycie kontrolnej ale tak dla własnego spokoju to mysle ze przynajmniej dwa cykle albo troche wiecej trzeba odczekać.

3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)