X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów wynaczenie owulacji - wykres
Odpowiedz

wynaczenie owulacji - wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Chochlik Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 14 lipca 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Panie,
    czy uważacie, ze owulacja jest tutaj dobrze wyznaczona? Czy jednak jest możliwość, ze miała ona miejsce 3 dni później? Pytam, bo normalnie faza po-owulacyjna trwa u mnie 12-13 dni... a tutaj juz 14 dni....

    0851bc35a6c79d0e63512b6e70dffc86.png

    Chochlik
  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 15 lipca 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię pomiary komputerkiem i teraz postanowiłam tutaj przenieść temperatury,wg komputerka już minęła faza płodna owulacja,a tu na wykresie jeszcze owulacji nieodnotowana,sama już zgłupiałam :)

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • Chochlik Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 15 lipca 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jednak jestem w ciazy. Zrobilam test i wyszedl pozytywny. Od razu czulam, ze cos jest inaczej...

    kaROLinka03 lubi tę wiadomość

    Chochlik
  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 16 lipca 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :)

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 17 lipca 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję! Ja też czekam na zrobienie testu, OF przesuwało mi owulację w tym cyklu 3 razy, już całkiem zglupiałam... Aplikacja OvuView w telefonie utrzymuje, że owulacja nastąpiła w 14dc, a OF najpierw wskazywało 11, 14, 18 i w ostatwczności 19dc. I teraz nie wiem kiedy testować z racji tego, że cykle mam od 28 do 32 dni... 28 dzien przypada mi jutro, ciakwaość mnie już pożera :)

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 17 lipca 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje kochana :) jaka macie piękną niespodziankę :)

    A jak myślicie program mi dobrze wyznaczył owulacje ? Miałam tego dnia jajo 19 mm szyjka była nie do dosiegniecia i otwarta

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 17 lipca 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośkaaa wrote:
    Gratuluję! Ja też czekam na zrobienie testu, OF przesuwało mi owulację w tym cyklu 3 razy, już całkiem zglupiałam... Aplikacja OvuView w telefonie utrzymuje, że owulacja nastąpiła w 14dc, a OF najpierw wskazywało 11, 14, 18 i w ostatwczności 19dc. I teraz nie wiem kiedy testować z racji tego, że cykle mam od 28 do 32 dni... 28 dzien przypada mi jutro, ciakwaość mnie już pożera :)

    To jak masz cykle 32 dni to w tym dniu zrób test

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Darlingtonia Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 26 lipca 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Mam pytanie odnośnie owulacji. W poprzednim cyklu byłam w ciąży, niestety w 5 tyg samoistnie poroniłam. Czy od razu po krwawieniu z poronienia jest owulacja (znaczy ok 2 tyg po tym zdarzeniu) ? Byłam na monitoringu i dr 13 dnia owulacji stwierdziła,że jest owulacja. Poszłam do innego doktora i 19 dnia cyklu stwierdził,że widzi komórki jajowe. Nie wiem czy to możliwe,że po tygodniu od owulacji dojrzewają jajeczka ? Od razu po ciąży biochemicznej zaczęłam się starać ponownie o dziecko. Czy ktoś był w podobnej sytuacji ? Ponieważ nie do końca wiem,kiedy mam dni płodne. Mierzę temperaturę i od 17 dnia cyklu podwyższyła się temp.

    c0c31cd272452693a1fdfbd032bceb82.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2016, 19:44

  • Chochlik Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 31 lipca 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raz poroniłam ciażę wlasnie w 5 tygodniu. W nastepnym cyklu mierzylam temp i robilam testy owulacyjne i owulacja wypadla mi pozniej niz zazwyczaj. Normalnie mam ok 14 dnia a wtedy mialam 20. Byc moze u Ciebie jest podobnie?

    Chochlik
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ